"Nowa Era" dla klientów abonamentowych

"Nowa Era" dla klientów abonamentowych

28.03.2008 15:50, aktual.: 28.03.2008 16:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 3 kwietnia Era zaproponuje swoim klientom taryfy abonamentowe „Nowa Era”. Nowe taryfy obejmują stawkę połączeń od 49 groszy brutto do wszystkich sieci, minuty wymienialne na połączenia do krajów UE i tzw. „bezpieczny abonament” - z możliwością jego zawieszenia na okres sześciu miesięcy.

Od 3 kwietnia Era zaproponuje swoim klientom taryfy abonamentowe „Nowa Era”.

Nowe taryfy obejmują stawkę połączeń od 4. groszy brutto do wszystkich sieci, minuty wymienialne na połączenia do krajów UE i tzw. „bezpieczny abonament” - z możliwością jego zawieszenia na okres sześciu miesięcy.

W taryfach „Nowa Era”. klient może wybrać abonament od 20 do 200 zł i otrzymać do 500 minut wymienialnych na SMS-y. Po wykorzystaniu minut z pakietu, cena za połączenia wynosić będzie 59 groszy w abonamencie od 20 do 60 zł oraz 49 groszy w abonamencie od 80 zł (w przypadku Play 0,72 groszy). Dodatkowo, w abonamencie od 80 złotych wliczone minuty wymieniają się na połączenia międzynarodowe do krajów Unii Europejskiej.

W razie potrzeby, po upływie czterech miesięcy od podpisania umowy, na specjalne życzenie klienta operator może zawiesić konieczność opłacania abonamentu na okres do sześciu miesięcy. Klient może wtedy nadal korzystać z telefonu. Jedynym obowiązkiem będzie dokonanie jednorazowej opłaty w wysokości 2 zł. Również z tego rozwiązania mogą korzystać tylko klienci sieci Era.

W nowych taryfach abonenci mają do wyboru także pakiety usług do wykorzystania w sieci Era i na telefony stacjonarne. Są to, m.in.:

- Dodatkowe minuty w ciągu dnia, wieczorami i w weekendy (np. 20. minut wieczorami i w weekendy za 15 zł miesięcznie);
- Tańsze połączenia z wybranymi osobami (m.in. 20. minut za 10 zł miesięcznie z 1 wybraną osobą lub z 5 wybranymi osobami za 15 zł miesięcznie);
- 50. SMS-ów do sieci Era wymienialnych na 100 MMS-ów za 5 zł miesięcznie;
- Blueconnect w telefonie od 5 zł miesięcznie

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)