Nokia City Scene dla Nokii N9

Nokia City Scene dla Nokii N9

Nokia City Scene dla Nokii N9
28.10.2011 15:40

Nokia Beta Labs zaprezentowała nową usługę Nokia City Scene dla modelu N9. Podobna do Google Street View, zaoferuje trochę więcej niż jej konkurent.

Nokia City Scene to odpowiednik usługi Street View od Google. Pozwala ona na oglądanie trójwymiarowego widoku danego miejsca z poziomu przechodnia. Jednak w porównaniu z konkurentem, oferuje ona trochę więcej i trochę łatwiej.

Przede wszystkim dotknięcie trójwymiarowego modelu budynku wyświetli szczegółowe informacje na jego temat lub o tym, co się w nim znajduje, np. sklep czy kawiarnia, wraz z danymi na ten temat (dokładny adres, telefon itp. informacje).

Oprócz tego aplikacja pozwala podzielić się ze znajomymi swoim położeniem lub zameldować się na jednym z obsługiwanych serwisów społecznościowych (przynajmniej na Facebooku oraz 4square).

Obecnie obsługiwany jest jedynie model _ N9 _, a lokalizacje dostępne są głównie w USA (gdzie telefon nie będzie dostępny) oraz w Londynie. Jednak liczba dostępnych lokalizacji sukcesywnie ma być zwiększana.

Aplikację Nokia City Scene pobrać można ze sklepu Ovi Store z poziomu telefonu lub pod tym adresem. Dostępna jest ona w wersji testowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)