"No limits" w Netii

"No limits" w Netii
Źródło zdjęć: © netia

14.04.2011 12:50, aktual.: 14.04.2011 13:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 14. kwietnia Netia wprowadza nową ofertę, w ramach której dostępna jest tylko jedna opcja dostępu do Internetu i telefonu - bez limitów

Pakiet Internetu (z maksymalną prędkością oferowaną na danej linii) i telefonem z nielimitowanymi połączeniami na stacjonarne, kosztować będzie 99 zł. W ramach promocji, przez pierwsze pół roku abonament zostanie obniżony o połowę, do 49,95 zł. Oferta dotyczy łączy BSA, WLR, LLU, Ethernetu oraz sieci własnej operatora.

Tam, gdzie Netia świadczy usługi telewizyjne, w tej cenie zawarty jest także pakiet 30 kanałów telewizyjnych (w tym kanały HD).

Cena samego łącza Internetowego lub abonamentu telefonicznego to 59,90 zł, przez pierwsze 3 miesiące jest obniżona o połowę do 29,90 zł. Należy pamiętać, że w wypadku samego łącza internetowego (BSA i LLU) dochodzi koszt utrzymania linii (29,24 zł miesięcznie).

Opłata aktywacyjna wynosi 300 zł za łącze internetowe oraz 123 zł za telefon - koszty te trzeba będzie ponieść przy rezygnacji z usług. Kwoty te są proporcjonalnie pomniejszane co miesiąc, a po 25 miesiącach spadają do 1 grosza.

Ceny są obowiązujące przy założeniu korzystania z e-faktury. Za dodatkowe 10 zł miesięcznie można do abonamentu telefonicznego dokupić opcję nielimitowanych połączeń na telefony stacjonarne w Europie.

Z oferty mogą skorzystać nowi klienci lub ci, którym kończy się dotychczasowy kontrakt.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)