Niższe ceny pakietu premium w Cyfrowym Polsacie

Niższe ceny pakietu premium w Cyfrowym Polsacie

Niższe ceny pakietu premium w Cyfrowym Polsacie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.02.2014 14:59, aktualizacja: 20.02.2014 15:22

Cyfrowy Polsat zaoferował nowy pakiet z kanałami premium oraz możliwość bezpłatnego przetestowania usługi przez 10 dni. Do sprzedaży trafił także moduł Wi-Fi umożliwiający bezprzewodowe podłączenie dekodera do Internetu i oglądanie materiałów bezpośrednio na telewizorze.

Teraz, w ofercie za 59,9. zł/mies. klient otrzyma 126 kodowanych kanałów – w tym pakiety premium Sport HD, Film HD i Cinemax HD. Dodatkowo przez 4 pierwsze miesiące, które są zwolnione z opłat abonamentowych, abonent może oglądać kanały z pakietu HBO HD oraz korzystać z serwisu HBO GO, miesięcznego katalogu filmów VOD i pakietu IPLA MIX w ramach serwisu IPLA. Po okresie promocyjnym klient sam decyduje, z jakich pakietów i usług dodatkowych korzysta i ma możliwość ich swobodnej zmiany podczas całego okresu trwania umowy. W programie smartDOM Cyfrowego Polsatu i Plusa, umożliwiającym łączenie usług, ten pakiet jest dostępny w cenie 49,90 zł/mies.

Widzowie, których interesuje szersza oferta mogą także wybrać pakie Premium z pakietami HBO HD i Cinemax HD oraz serwisami HBO GO i IPLA MIX na cały okres trwania umowy za 89,9. zł/mies. (79,90 zł/mies. w programie smartDOM).

Zmianie uległa również cena za pakiet Rodzinny HD, urozmaicony w ostatnich dniach o kanały TVP Seriale, Kino Polska i Nickelodeon, w którym za 19,9. zł/mies. klient znajdzie już 50 kanałów kodowanych. Ponadto, przez pierwsze 60 dni abonent korzysta z telewizji bez wnoszenia opłat oraz ma dostęp do 25 dodatkowych kanałów z pakietu Familijnego HD. Po okresie promocyjnym klient sam decyduje, jaki pakiet wybierze –Rodzinny HD czy Familijny HD.

Moduł Wi-Fi do dekoderów

Nowością w ofercie operatora jest moduł Wi-Fi TP-Link TL-WR702. (dostępny od 1 zł), który umożliwia bezprzewodowe podłączenie dekoderów HD produkcji Cyfrowego Polsatu do sieci i korzystanie na telewizorze z zasobów IPLA.

Telewizja satelitarna na próbę

Cyfrowy Polsat daje teraz możliwość przetestowania swojej oferty i jej zwrotu bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Klienci innych operatorów, którzy mają obawy przed zmianą swojego dostawcy telewizji, mogą przez 1. dni bezpłatnie przetestować usługi Cyfrowego Polsatu i jeżeli oferta nie spełni ich oczekiwań, oddać sprzęt w punkcie sprzedaży bez ponoszenia konsekwencji związanych z rozwiązaniem umowy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)