Nietypowy w kształcie skaner Mustek MCS 500 A3

Nietypowy w kształcie skaner Mustek MCS 500 A3

Nietypowy w kształcie skaner Mustek MCS 500 A3
31.03.2011 10:28

Na polski rynek wchodzi nowy skaner Mustek MCS 500 A3 Pro do szybkiego skanowania dokumentów w maksymalnym formacie A3. Prócz dostępnych wielu opcji, jak m.in. projekcja w czasie rzeczywistym. Urządzenie zwraca także uwagę nietypowym wyglądem - przypomina lampkę biurkową.

Skaner przeznaczony jest do szybkiego skanowania dokumentów różnych rozmiarów, do wielkości A3 włącznie. Sam proces skanowania jest błyskawiczny - urządzenie wykonuje precyzyjne zdjęcie, które od razu dostępne jest dla użytkownika na ekranie monitora. Natomiast wykorzystując dołączone oprogramowanie, skanowany obraz można dowolnie edytować i np. automatycznie przesłać na maila, do drukarki czy faksu.

Obraz
© (fot. Mustek)

Ciekawym zastosowaniem nowego skanera Mustek jest możliwość projekcji obrazu w czasie rzeczywistym. Ta opcja będzie przydatna w przypadku pracowni szkolnych czy firm, gdzie skaner można wykorzystać także do wyświetlania na ścianie/ekranie zawartości rozmaitych dokumentów i nanoszonych zmian (np. na wykresie). Urządzenie wykonuje skany nawet przy słabym oświetleniu, a na jakość obrazów mają też wpływ zastosowane rozwiązania: 48-bitowa głębia kolorów czy wykorzystanie funkcji true-to-life do reprodukcji kolorów.

Urządzenie wyceniono na 650 zł netto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)