Nietypowy w kształcie skaner Mustek MCS 500 A3

Nietypowy w kształcie skaner Mustek MCS 500 A3

31.03.2011 10:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na polski rynek wchodzi nowy skaner Mustek MCS 500 A3 Pro do szybkiego skanowania dokumentów w maksymalnym formacie A3. Prócz dostępnych wielu opcji, jak m.in. projekcja w czasie rzeczywistym. Urządzenie zwraca także uwagę nietypowym wyglądem - przypomina lampkę biurkową.

Skaner przeznaczony jest do szybkiego skanowania dokumentów różnych rozmiarów, do wielkości A3 włącznie. Sam proces skanowania jest błyskawiczny - urządzenie wykonuje precyzyjne zdjęcie, które od razu dostępne jest dla użytkownika na ekranie monitora. Natomiast wykorzystując dołączone oprogramowanie, skanowany obraz można dowolnie edytować i np. automatycznie przesłać na maila, do drukarki czy faksu.

Obraz
© (fot. Mustek)

Ciekawym zastosowaniem nowego skanera Mustek jest możliwość projekcji obrazu w czasie rzeczywistym. Ta opcja będzie przydatna w przypadku pracowni szkolnych czy firm, gdzie skaner można wykorzystać także do wyświetlania na ścianie/ekranie zawartości rozmaitych dokumentów i nanoszonych zmian (np. na wykresie). Urządzenie wykonuje skany nawet przy słabym oświetleniu, a na jakość obrazów mają też wpływ zastosowane rozwiązania: 48-bitowa głębia kolorów czy wykorzystanie funkcji true-to-life do reprodukcji kolorów.

Urządzenie wyceniono na 650 zł netto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także