Nie zdążyłeś? Dodatkowe 30.000 darmowych nagwigacji Nokia

Nie zdążyłeś? Dodatkowe 30.000 darmowych nagwigacji Nokia
Źródło zdjęć: © Nokia

21.12.2009 14:19, aktual.: 21.12.2009 16:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W związku z ogromnym zainteresowaniem nawigacją pieszą i wyczerpaniem limitu 10 000 darmowych pakietów Nokia Poland postanowiła zaoferować dodatkowe 30 000 licencji dla osób, które zaktualizują Nokia Maps do wersji Ovi Mapy.

Wystarczy wejść na stronę www.nokia.pl/nawigacjapiesza i podać swój numer telefonu, a kod aktywacyjny na bezpłatną nawigację zostanie wysłany SMS-em. Licencja musi być aktywowana do końca stycznia 201. roku. Pierwsze 10.000 licencji zostało rozdane w ciągu zaledwie jednej doby.

Obraz
© (fot. Nokia)

Funkcja nawigacji pieszej w Ovi Mapach to ścieżki i skróty dla pieszych w miastach i w terenie, które ułatwią i uprzyjemnią codzienne spacery. Użytkownicy wszystkich modeli wyposażonych w Ovi Mapy otrzymują mapy Polski i mogą za darmo wgrać do telefonu mapy całego świata, a tym samym wyposażyć się w wygodny i podręczny atlas geograficzny, który będą mieć zawsze mają przy sobie.

Ponadto mogą korzystać z map 3D, wysokiej rozdzielczości map satelitarnych oraz map terenowych. Dzięki Ovi Mapom zarówno podróż samochodową, jak i pieszą, można zaplanować wcześniej na komputerze domowym na stronie www.maps.ovi.com, a następnie zsynchronizować ze swoim telefonem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)