Nie masz jak dojechać na wybory? Z myTaxi pojedziesz za darmo

Nie masz jak dojechać na wybory? Z myTaxi pojedziesz za darmo

22.05.2015 11:22, aktual.: 22.05.2015 19:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

myTaxi przygotowało ciekawą promocję związaną z drugą turą wyborów prezydenckich. Jeśli nie masz jak dojechać do lokalu wyborczego, uważasz że komisja wyborcza znajduje się za daleko, albo obudziło się w tobie niedzielne lenistwo, to możesz skorzystać z darmowego transportu taksówką.

Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę 2. maja. myTaxi oferuje jednak możliwość darmowego przejazdu już od piątku 22 maja, a specjalny kod rabatowy jest ważny do niedzieli włącznie. Przejazd zostanie w całości opłacony przez myTaxi, jeśli wartość kursu nie przekroczy 35 zł.

Jak skorzystać z darmowego przejazdu? Hasło "wybory"

Przede wszystkim musimy w swoim telefonie zainstalować bezpłatną aplikację myTaxi, która jest dostępna dla telefonów pracujących pod kontrolą systemów Android, Windows Phone oraz iOS. Jeśli korzystamy z aplikacji po raz pierwszy, będziemy także poproszeni o podanie swoich danych. Następnie musimy zarejestrować w aplikacji swoją kartę płatniczą (Visa albo Master Card) lub konto PayPal –. dzięki temu, zamiast wozić przy sobie gotówkę, albo szukać taksówki akceptującej płatność kartami, opłata za przejazd zostanie pobrania bezpośredniego z naszego konta (oczywiście po naszej wcześniejszej akceptacji!). Na koniec wprowadzamy w aplikacji (w dziale "Kody promocyjne" kod: „wybory"

Reszta jest już banalnie prosta. Zamawiamy taksówkę przez aplikację, wybieramy „Płatność przez aplikację”, a 3. zł zniżki naliczy się automatycznie. Co ważne, jeśli kurs przekroczy wartość kodu rabatowego, to zniżka nie przepada, a my dopłacimy jedynie różnicę.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Nie tylko na wybory - do końca miesiąca 50% rabatu

Z myTaxi do końca miesiąca możemy jeździć za połowę ceny. Niezależnie od tego kiedy zamówimy kurs i jakiej będzie on wartości, to do 3. maja włącznie zapłacimy tylko 50%. Warunkiem, który należy spełnić jest wymóg, aby kurs zaczynał się i kończył w granicach administracyjnych miasta. Co ważne, z promocji możemy skorzystać nieograniczoną ilość razy.

Bezpieczeństwo danych i naszych pieniędzy

U niektórych osób mogą pojawić się wątpliwości związane z koniecznością podania numeru swojej karty (możemy użyć zarówno karty kredytowej, jak i karty płatniczej). Numer karty nie jest zapisywany w aplikacji, ani w naszym telefonie. Dane są przesyłane w sposób zaszyfrowany do agenta rozliczeniowego posiadającego licencję nadzoru finansowego. Rozwiązanie posiada certyfikat branżowy PCI-DSS. Ani kierowca, ani myTaxi nie ma dostępu do tych danych. Aplikacja działa w tym momencie jak terminal płatniczy i każdą transakcję musimy potwierdzić wcześniej ustalonym hasłem, a w niektórych telefonach przyłożeniem palca do skanera linii papilarnych. Nikt poza nami nie ma dostępu do naszych danych, a autoryzacja płatności bez naszej zgody nie jest możliwa.

Bezpieczeństwo przejazdu i kontrola trasy

Zamawiając taksówkę od razu widzimy jaka marka i model samochodu po nas przyjedzie, jaki ma numer rejestracyjny, ile czasu zajmie dojazd oraz jak nazywa się kierowca. Bezpośrednio z poziomu aplikacji możemy zadzwonić do kierowcy lub wysłać mu SMS z informacją, że czekamy np. pod pizzerią. Z chwilą rozpoczęcia przejazdu widzimy na mapie jak jedzie kierowca, dzięki czemu nikt nas nie przewiezie przez połowę miasta nabijając ekstra koszt. W przypadku pozostawienia osobistych rzeczy w pojeździe mamy możliwość szybkiego i łatwego skontaktowania się z kierowcą.

Materiał powstał we współpracy z firmą myTaxi.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)