Nexus SM-8000 - mysz pozbawiona dźwięku kliknięcia

Nexus SM‑8000 - mysz pozbawiona dźwięku kliknięcia

Nexus SM-8000 - mysz pozbawiona dźwięku kliknięcia
Źródło zdjęć: © Producenta
01.04.2011 11:12, aktualizacja: 01.04.2011 11:52

Komputerowe myszy przyzwyczaiły nas do charakterystycznego dźwięku kliknięcia. Z pewnością większość z nas w ogóle nie zwraca już na to uwagi. Jednak jeśli nie mieszkamy sami, nasze klikanie może po prostu kogoś

Komputerowe myszy przyzwyczaiły nas do charakterystycznego dźwięku kliknięcia. Z pewnością większość z nas w ogóle nie zwraca już na to uwagi. Jednak jeśli nie mieszkamy sami, nasze klikanie może po prostu kogoś irytować – zwłaszcza, gdy gramy w jakieś dynamiczne gry wymuszającej wysoki wskaźnik APM. Rozwiązaniem tego problemu może być mysz Nexus SM-8000.

Mysz podczas użytkowania jest wyjątkowo cicha. Została wyposażona w sensor optyczny oraz pięć przycisków z opatentowaną technologią, która niweluje charakterystyczny dźwięk kliknięcia. Z komputerem łączy się bezprzewodowo w paśmie 2.4 GHz –. w zestawie znajduje się odbiornik nano.

Obraz
© (fot. Producenta)

Nexus SM-800. ma wymiary 11,7x7,6x4,2cm i zasilana jest dwoma bateriami typu AAA. Powinna sprawdzić się np. w studiach dźwiękowych, gdzie podczas tworzenia materiałów audio wymagana jest cisza. Przewiduje się, że cena myszy wyniesie około 35 USD.

Nie wierzysz, że prezentowana mysz jest naprawdę cicha? Na załączonym poniżej materiale wideo prezentujemy porównanie SM-8000. i Logitech MX.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)