Never 10: narzędzie, które nie pozwala na aktualizację Windows

Never 10: narzędzie, które nie pozwala na aktualizację Windows

Never 10: narzędzie, które nie pozwala na aktualizację Windows
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.04.2016 08:24, aktualizacja: 14.04.2016 15:08

Nie wszystkim użytkownikom systemów Windows podoba się agresywna polityka Microsoftu, jeśli chodzi o aktualizacje starszych systemów do Windows 10. Jeśli jesteście zmęczeni ciągłymi powiadomieniami o tym, że wypadałoby już przesiąść się na dziesiątkę, to ta apka może was zainteresować.

Never 10 to program stworzony przez Steve'a Gibsona - dość znanego programisty w światku Open-Source. Nie instaluje on niczego w naszym systemie, zamiast tego zmienia automatycznie wszystkie ustawienia systemu Windows w taki sposób, że jakiekolwiek powiadomienie o aktualizacji systemu do Windows 10 już nigdy nie wyświetli się na ekranie naszego komputera. Do tego najnowsza wersja oprogramowania potrafi usunąć pobrane przez komputer pliki instalacyjne Windows 10, które zabierają nam około 6,5 GB przestrzeni dyskowej.

Program bardzo szybko zdobywa popularność wśród użytkowników Windows 7, którzy boją się, że któregoś dnia przypadkowo klikną w kolejne powiadomienie o aktualizacji i niechcący przesiądą się na dziesiątkę. Jeśli chcielibyście skorzystać z Never 10, to wystarczy pobrać je stąd i uruchomić na swoim komputerze.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Xperia Z nowym Androidem

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)