Netia nie działa. Klienci zgłaszają poważną awarię wszystkich usług [AKTUALIZACJA]

Netia nie działa. Klienci zgłaszają poważną awarię wszystkich usług [AKTUALIZACJA]
Źródło zdjęć: © downdetector.pl

17.11.2019 13:46, aktual.: 18.11.2019 09:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Netia, niezależny operator usług telekomunikacyjnych nie działa. Klienci z całej Polski zgłaszają problemy z działaniem internetu i telefonów.

AKTUALIZACJA: Netia poinformowała nas, że awaria została usunięta w przeciągu kilkunastu minut. Za wszelkie utrudnienia firma przeprosiła.

Na razie Netia nie poinformowała nas o przyczynach awarii, jednak klienci z całego kraju zgłaszają problem z działaniem internetu stacjonarnego, mobilnego oraz telefonów stacjonarnych.

- Nie działa internet, telewizja i infolinia… - czytamy jeden z komentarzy w serwisie downdetector.pl. Dużym problemem dla klientów jest niemożność skontaktowania się z operatorem - bardzo dużo osób zgłasza brak możliwości połączenia się z infolinią. Jedyny komunikat jaki podała Netia, jakim podzielił się jeden z klientów brzmiał "błąd serwera".

Największe problemy z dostępem do usług zgłaszają klienci na południu kraju, jednak internet nie działa również mieszkańcom Mazowsza oraz największych miast w kraju. Mamy nadzieję, że sytuacja zostanie szybko rozwiązana, ponieważ na razie brakuje informacji o stanie awarii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (49)
Zobacz także