NETGEAR Push2TV - monitor w telewizorze w jakości HDTV

NETGEAR Push2TV - monitor w telewizorze w jakości HDTV
Źródło zdjęć: © Netgear

23.03.2010 15:39

Urządzenie PTV1000 z technologią Push2TV to adapter TV, dzięki któremu obraz z komputera można w całości przenieść na ekran telewizora i cieszyć się najwyższą jakością obrazu i dźwięku. Muzyka, gry czy filmy zyskają zupełnie nowy wymiar

Dzięki technologii Push2TV można oglądać filmy DVD czy Blue-Ray bez konieczności kupowania specjalnego odtwarzacza –. wystarczy laptop z napędem. Podobnie przedstawia się kwestia multimedialnej rozrywki: gry, w które gramy na komputerze stacjonarnym, możemy bez problemu przenieść na telewizor i grać w nie na większym ekranie w nowoczesnej technologii obrazu w HDTV. Umożliwi to PTV1000, zaawansowany adapter telewizyjny firmy NETGEAR. Bez zbędnej plątaniny kabli przenosi on cały obraz komputera na ekran telewizora, zachowując przy tym funkcje , właściwe dla urządzeń klasy PC.

Obraz
© (fot. Netgear)

PTV100. współpracuje z laptopami wyposażonymi w procesory Intel Core, musi również posiadać kompatybilne z procesorem oprogramowanie Intel Wireless Display. Adapter może zostać podłączony do każdego telewizora wyposażonego w wejście HDMI lub AV Composite. Proces instalacji urządzenia jest niezwykle prosty, zarówno od strony technicznej, jak i samego oprogramowania.

Na stronie www.netgear.com/ptv dostępna jest lista notebooków współpracujących z Push2TV. Jest ona na bieżąco aktualizowana i stopniowo dołączać będą do niej nowe komputery, których premiery przywidziane są na drugi, trzeci i czwarty kwartał tego roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)