Netgear EVA2000 - filmy HD z Internetu na telewizorze

Netgear EVA2000 - filmy HD z Internetu na telewizorze

Netgear EVA2000 - filmy HD z Internetu na telewizorze
13.10.2009 14:54, aktualizacja: 13.10.2009 15:39

Internetowe witryny z filmami zyskały w ostatnich latach ogromną popularność. Oglądanie ich na ekranie większym niż monitor umożliwia urządzenie EVA2000 Digital Entertainer Live firmy Netgear. To doskonały „pośrednik” pomiędzy pamięcią przenośną czy bankiem danych, a telewizorem.

Internetowe kanały z filmami zrewolucjonizowały rozrywkę w sieci. Każdy może zamieścić w nich film z wakacji czy własną, amatorską produkcję filmową. Część portali ma jednak o wiele więcej do zaoferowania. Za niewielką opłatą można oglądać pełnometrażowe produkcje filmowe w wersji High Definition. Teraz, za pośrednictwem urządzenia EVA2000. możemy obejrzeć ulubiony film lub serial na dużym ekranie telewizora zamiast na kilkunastu calach przekątnej ekranu komputerowego.

Obraz
© (fot. Netgear)

EVA200. to niewielkie urządzenie o rozmiarach domowego routera, które pozwala na korzystanie z wszelkich multimediów na ekranie telewizora. Dzięki niemu można oglądać filmy, zdjęcia czy słuchać muzyki prosto z Internetu, bez konieczności korzystania z komputera. EVA2000 łączy się bezprzewodowo z Internetem za pomocą karty Wireless Wi-Fi USB. Problemu nie stanowi również korzystanie z multimediów zgromadzonych w pamięci przenośnej – za pomocą tego samego portu USB można podpiąć pamięć do urządzenia i przeglądać wszystkie pliki. EVA2000 może się również połączyć bezprzewodowo z urządzeniem ReadyNAS i korzystać z jego zasobów.

Obraz
© (fot. Netgear)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)