Trwa ładowanie...
ycipk-2t758s

Netflix. Wiedźmin - wiemy, kto może zagrać młodego Geralta

Jak się okazuje, Henry Cavill może nie być jedynym aktorem, którego zobaczymy w Geralta z Riwii w najnowszej produkcji Netflix. Z niepotwierdzonych plotek wynika, że Tristan Ruggeri wcieli się w młodego wiedźmina.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiedźmin platformy Netflix. Henry Cavill jest jednym z aktorów, których zobaczymy w roli Geralta
Wiedźmin platformy Netflix. Henry Cavill jest jednym z aktorów, których zobaczymy w roli Geralta (Materiały prasowe)
ycipk-2t758s

Jak donosi serwis IMDb, "Wiedźmin" Netflixa skrywa więcej tajemnic. W rolę wiedźmina wcieli się oczywiście Henry Cavill, ale zgodnie z informacjami w sieci w serialu możemy zobaczyć również Geralta z lat młodości. W tej roli ma wystąpić Tristan Ruggeri.

Chociaż nie ma jeszcze potwierdzenia tej informacji, to rola Tristana Ruggeriego na pewno pomogłaby wprowadzić nieznających książek widzów w historię Geralta. Fragmenty przedstawiające młodość Geralta mogłyby pokazać m.in. próbę traw czy wiedźmińskie szkolenie.

Jeżeli chcecie przypomnieć sobie wszystkie informacje, jakie do tej pory ujawniono odnośnie serialu, to tutaj zebraliśmy dla was wszystkie najważniejsze fakty. Przypominamy, że Netflix nie podał jeszcze oficjalnie daty premiery serialu, ale wszystko wskazuje na to, że "Wiedźmina" będziemy mogli oglądać od 20 grudnia.

ycipk-2t758s

Jeżeli nie możecie się doczekać zobaczenia przygód Geralta, Ciri i Yennefer w filmowej ekranizacji, to przypominamy, że niedługo będzie miała premiera gra "Wiedźmin 3: Dziki Gon" na konsolę Nintendo Switch. To niezwykła okazja by zagrać w superprodukcję CD Project RED na konsoli mobilnej.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2t758s

ycipk-2t758s
ycipk-2t758s