Need For Speed do wzięcia za darmo

Need For Speed do wzięcia za darmo

Need For Speed do wzięcia za darmo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.07.2014 11:20, aktualizacja: 21.07.2014 11:34

Jeszcze w lipcu w ofercie Samsung Apps pojawią się popularne gry dedykowane telewizorom Samsung Smart TV. Pierwszą z nich będzie znana na całym świecie gra Need for Speed Most Wanted.

Granie na ekranie o dużej przekątnej i wysokiej rozdzielczości jest wymarzonym scenariuszem wielu osób, nie tylko maniaków gier wideo. Do niedawna, aby czerpać przyjemność z rozgrywki w najbardziej znane tytuły, oprócz telewizora potrzebne nam były konsole lub wydajne komputery. Nie każdy jednak chce stawiać obok swojego telewizora dodatkowe urządzenie.

Do funkcjonalności telewizorów Smart TV Samsung dołącza teraz możliwość pobrania znanych i rozbudowanych graficznie gier bezpośrednio na telewizor, bez konieczności podłączania dodatkowych urządzeń. Pierwszą z gier, która pojawi się w ofercie Samsung Apps już na przełomie lipca i sierpnia jest Need for Speed Most Wanted. Za produkcję i wydanie gry odpowiedzialna jest firma Electronic Arts. Po raz pierwszy tak rozbudowany tytuł pojawia się w ofercie aplikacji dostępnych na telewizory Smart TV.

W grze weźmiemy udział w serii emocjonujących wyścigów ulicznych z gazem wciśniętym do dechy, unikając przy tym policyjnych pościgów. Podczas wyścigów poprowadzimy i będziemy próbowali wyprzedzić takie modele samochodów jak SRT Viper GTS, Porsche 91. Carrera S czy Hummer H1 Alpha.

W Need for Speed Most Wanted zagrają właściciele telewizorów Samsung Smart TV z 201. (seria F modele z serii 7 i wyższe) oraz 2014 roku (seria H modele z serii 6 i wyższe). W trakcie rozgrywki, sterowanie będzie możliwe na trzy różne sposoby – za pomocą pada, pilota telewizora oraz korzystając z mobilnej aplikacji gry na smartfonie lub tablecie. Od dnia swojej premiery będzie dostępna do pobrania za darmo przez 4 miesiące.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)