Navteq aktualizuje mapy dla Polski, Ukrainy i Wielkiej Brytanii

Navteq aktualizuje mapy dla Polski, Ukrainy i Wielkiej Brytanii

Navteq aktualizuje mapy dla Polski, Ukrainy i Wielkiej Brytanii
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.06.2012 10:31, aktualizacja: 14.06.2012 11:53

Producent map Navteq zaktualizował swoje mapy dla obszarów Wielkiej Brytanii, Polski i Ukrainy tak, aby ułatwić kibicom podróżowanie do miejsc najważniejszych tegorocznych wydarzeń sportowych w Europie. O ile aktualizacja map Wielkiej Brytanii przed Olimpiadą ma sens, tak aktualizacja na Euro 2012 jest już nieco spóźniona. Swoje mapy zaktualizował już Garmin.

*Producent map Navteq zaktualizował swoje mapy dla obszarów Wielkiej Brytanii, Polski i Ukrainy tak, aby ułatwić kibicom podróżowanie do miejsc najważniejszych tegorocznych wydarzeń sportowych w Europie. O ile aktualizacja map Wielkiej Brytanii przed Olimpiadą ma sens, tak aktualizacja na Euro 2012 jest już nieco spóźniona. Swoje mapy zaktualizował już Garmin. *

Nowe treści dla Polski i Ukrainy zapewniają szczegółowe pokrycie mapą wszystkich 2. miast goszczących Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a ponadto zawierają zaktualizowane informacje dotyczące autostrad i innych dróg otwartych w ostatniej chwili przed imprezą. Nazwy w ponad 20 językach ułatwiają nawigację oraz korzystanie z ponad 150 tys. nowych punktów POI (punktów użyteczności publicznej), w tym takich jak wejścia na stadiony i miejsca sprzedaży biletów.

W Londynie dodano ponad 98. km dróg dla pieszych, a także 27 km2 obszaru objętego funkcją NAVTEQ Discover Cities, 55 trójwymiarowych obiektów charakterystycznych, 140 km2 trójwymiarowego modelu miasta i 40 km2 zaawansowanego modelu miasta. Ponadto dodano 20 tys. nowych punktów POI, w tym 45 punktów tymczasowych związanych z Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi 2012, takich jak tymczasowe miejsca zawodów lub miejsca publicznej projekcji na wielkich ekranach.

Zaktualizowane i rozszerzone mapy Navteq i treści są dostępne na wszystkich nowych osobistych urządzeniach nawigacyjnych firmy Garmin, a także w ramach aktualizacji istniejących map obejmujących całą Europę lub Europę Wschodnią.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)