NavRoad map Truck - nawigacja dla ciężarówek

NavRoad map Truck - nawigacja dla ciężarówek

NavRoad map Truck - nawigacja dla ciężarówek
Źródło zdjęć: © NavRoad
15.07.2010 11:02, aktualizacja: 15.07.2010 11:14

Oprogramowanie NavRoad map doczekało się nowej wersji dedykowanej kierowcom ciężarówek. Wersja Truck umożliwia włączenie trybu dla pojazdów ciężarowych, w którym użytkownik ma możliwość wprowadzenia istotnych parametrów swojego pojazdu, m. in. takich jak: maksymalna prędkość, masa całkowita, nacisk na oś, szczegółowe gabaryty pojazdu, czy też informacji o przewożonych materiałach niebezpiecznych.

Dostarczenie tych danych umożliwia inteligentne poprowadzenie trasy z ominięciem odcinków na których przejazd pojazdu o danych parametrach jest niemożliwy. Najnowsze oprogramowanie zapewnia kierowcy możliwość przeglądnięcia wszystkich ograniczeń na mapie, bowiem zostały one tam naniesione w postaci łatwo rozpoznawalnych znaków drogowych. Informacje te widoczne są w programie zarówno podczas przeglądania mapy jak i w trakcie jazdy.

Obraz
© (fot. NavRoad)

Mapa korzysta z obszernej bazy informacji dotyczących m.in. ograniczeń prędkości, dopuszczalnych oraz zabronionych manewrów, charakterystyk dróg (dróg jednokierunkowych dla ciężarówek, dróg zamkniętych dla ruchu pojazdów ciężarowych z powodu np. ograniczeń dopuszczalnej masy i gabarytów).

NavRoad map Truck oferuje pokrycie powierzchni Europy w różnym zakresie w zależności od wybranego kraju. Zarówno zakres pokrycia jak i jego szczegółowość, stale się zwiększają.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)