Navigon współpracuje z Samsungiem

Navigon współpracuje z Samsungiem01.02.2008 09:19
Navigon współpracuje z Samsungiem
Źródło zdjęć: © Navigon

Oprogramowanie MobileNavigator 6 firmy Navigon po raz pierwszy będzie dostępne w nowych telefonach komórkowych Samsung SGH-i550 oraz SGH-i560.

Oprogramowanie MobileNavigator 6 firmy Navigon po raz pierwszy będzie dostępne w nowych telefonach Samsung SGH-i550 oraz Samsung SGH-i560

Obecnie oprogramowanie MobileNavogator 6 jest instalowane fabrycznie w telefonach Samsung Samsung SGH-i550 oraz Samsung SGH-i560 z wbudowanym odbiornikiem GPS i dostępne bez opłat, na dwutygodniowy okres próbny.

Po upływie bezpłatnego okresu próbnego klienci mogą zdecydować czy chcą na stałe aktywować oprogramowanie. Uzyskanie dostępu do map Niemiec, Austrii i Szwajcarii to jednorazowy koszt 299 zł, a pakiet zawierający mapy Europy Wschodniej dostępny jest w cenie 399 zł.

Prognozy rozwoju nawigacji mobilnej są bardzo dobre - według danych firmy badawczej Canalys, w Europie w roku 2007 sprzedano ponad 18 milionów urządzeń nawigacyjnych i wszystko wskazuje na to, iż pozytywna tendencja utrzyma się także w tym roku. Eksperci szacują, że sprzedaż osiągnie poziom 22 milionów sztuk. Spodziewany jest silny rozwój sektora nawigacji mobilnej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)