Nasza-klasa wprowadza swoją walutę - Eurogąbki

Nasza-klasa wprowadza swoją walutę - Eurogąbki
Źródło zdjęć: © nasza-klasa

26.06.2009 11:53, aktual.: 26.06.2009 12:19

Od dziś Użytkownicy serwisu nasza-klasa.pl mogą korzystać z nowej formy rozliczania transakcji za płatne opcje. Prócz tradycyjnych przelewów internetowych oraz płatności SMS, należności za usługi mogą być regulowane za pomocą Eurogąbek (EGB).

EGB to lokalna waluta serwisu, która została zaprojektowana z myślą o osobach często korzystających z płatnych opcji . Wystarczy jeden przelew i wykupienie określonego pakietu EGB, by wielokrotnie korzystać z takich rozwinięć funkcjonalności jak: zwiększanie limitu transferu zdjęć, rozbudowywanie funkcji Goście, przyznawanie opinii Super Zdjęcie, przesyłanie wirtualnych prezentów czy kartek okolicznościowych.

Obraz

Nasza-Klasa promuje nową formę płatności poprzez dodawanie gratisowych pul EGB, do zakupionych przez klientów pakietów „Eurogąbek”. Każda transakcja jest zapisywana, a zatem można przegląd historię wydatków poczynionych na Naszej-Klasie.

50 Eurogąbek kosztuje 5 zł, jednak przy zakupie np. pakietu 250 Eurogąbek za 25zł, dodatkowe 30 otrzymamy gratis. Średnia cena gadżetu na Naszej-Klasie to 20 Eurogąbek. Zwiększona pojemność na zdjęcia na okres 30 dni to wydatek 15 EGB, a możliwość sprawdzenia kto odwiedzał nasz profil wyceniono na 20EGB za ten sam okres.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (310)