Nasza-klasa.pl ponownie zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Nasza-klasa.pl ponownie zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
Źródło zdjęć: © nasza-klasa

18.11.2009 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zbliża się XVIII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Użytkownicy nasza-klasa.pl ponownie będą mogli wesprzeć fundację Jurka Owsiaka i zachęcać do tego swoich przyjaciół

Rok temu Użytkownicy największego serwisu społecznościowego w Polsce przekazali na rzecz Orkiestry ponad 76. tys. złotych! Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia 2010 r. Jednak już miesiąc wcześniej Użytkownicy NK będą mogli wspierać Fundację w tym serwisie.

Obraz

Na stronach NK powstanie specjalny dział poświęcony WOŚP. Sympatycy akcji Jurka Owsiaka będą mogli się zapisać do szkoły Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. "Uczniowie" szkoły otrzymają specjalne oznaczenie na profilu. "Wspólna akcja sprzed roku udowodniła, że społeczność NK wykorzystuje serwis nie tylko do utrzymywania kontaktów i zabawy. Rok temu internauci zebrali ponad 76. tys. złotych i pomogli wielu dzieciom.

Przez rok znacznie wzrosła liczba korzystających z NK, jest szansa, że tym razem wspólnie zbierzemy jeszcze więcej środków dla potrzebujących" - mówi Joanna Gajewska, rzecznik prasowy Naszej Klasy. Jerzy Owsiak podsumowuje: _ "Cieszymy się ogromnie, że tak liczna społeczność użytkowników portalu nasza-klasa.pl będzie mogła już po raz drugi aktywnie włączyć się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zeszłoroczna akcja była fantastyczna, a jej wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Tysiące osób popierających nasz profil i ponad 700 tysięcy złotych to fantastyczne wsparcie, dzięki któremu mogliśmy skutecznie wyposażyć polską onkologię dziecięcą w sprzęt medyczny z najwyższej półki. W imieniu swoim i całej ekipy Fundacji dziękuję i zapraszam ponownie - XVIII Finał, po raz drugi poświęcony onkologii, odbędzie się 10 stycznia, ale w Internecie, a także w serwisie nasza-klasa.pl, ruszy znacznie, znacznie wcześniej. Liczmy na Waszą pomoc!". _

Na NK będzie można wesprzeć WOŚP poprzez wykupienie wirtualnego serduszka Orkiestry. Zakup będzie przypominał zamawianie prezentów, które Użytkownicy NK wysyłają sobie za pomocą specjalnego panelu. Cała kwota uzyskana z wymiany wirtualnych serduszek, zostanie przekazana na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)