Napędy Store ‘n’ Go Netbook USB firmy Verbatim

Napędy Store ‘n’ Go Netbook USB firmy Verbatim

Napędy Store ‘n’ Go Netbook USB firmy Verbatim
Źródło zdjęć: © Verbatim
28.10.2010 14:07

Z zasady, netbooki mają być niewielkie i lekkie, dlatego też w wielu z nich stosuje się dyski SSD, których pojemność wciąż pozostaje niewielka. Nowy napęd Store ‘n’ Go Netbook USB firmy Verbatim rozwiązuje ten problem

Niewielkie urządzenie Verbatim zapewnia do 3. GB dodatkowej pojemności w mniejszym od monety 1 euro urządzeniu, które może być niemal cały czas podłączone do komputera. Ważące zaledwie 2 g napędy Netbook USB firmy Verbatim kosztują odpowiednio 77 zł (8 GB), 144 zł (16 GB) i 289 zł (32 GB) (sugerowana cena detaliczna) i są już dostępne w sklepach.

Obraz
© (fot. Verbatim)

Nowy napęd Netbook USB firmy Verbatim umożliwia użytkownikom zwiększenie przestrzeni dyskowej w netbookach bez potrzeby wymiany wbudowanego dysku ani dodawania zewnętrznych urządzeń zwiększających wymiary komputera. Dzięki minimalnym rozmiarom - tylko 17,15 mm długości x 14,85 mm szerokości x 7,7 mm grubości - po podłączeniu do portu USB z komputera wystaje jedynie 5 mm urządzenia. Oznacza to, że można je trzymać podłączone niemal na stałe i korzystać z napędu jako długotrwałego rozszerzenia przestrzeni dyskowej. Oczywiście, napęd Netbook USB firmy Verbatim współpracuje nie tylko z netbookami - można go podłączyć do dowolnego komputera lub innego urządzenia wyposażonego w port USB: od samochodowych systemów audio przez cyfrowe ramki po komputery PC.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)