Nakręć swoje wideo z gry i wrzuć na YouTube

Nakręć swoje wideo z gry i wrzuć na YouTube
Źródło zdjęć: © roxio.com

17.03.2011 11:15, aktual.: 17.03.2011 12:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Grasz na konsoli? Opowiadasz znajomym o swoich niesamowitych osiągnięciach, ale i tak nikt ci nie wierzy? Jeśli tak, to z pewnością żałujesz, że konsola nie umożliwia nagrywania filmików z gry. Zatem w jaki sposób

Grasz na konsoli? Opowiadasz znajomym o swoich niesamowitych osiągnięciach, ale i tak nikt ci nie wierzy? Jeśli tak, to z pewnością żałujesz, że konsola nie umożliwia nagrywania filmików z gry. Zatem w jaki sposób udowodnić, że to co mówisz to nie bajki? Firma Roxio zaprezentowała urządzenie Game Capture, które umożliwi przechwycenie obrazu z konsoli Xbox 360 oraz PS3.

Game Capture przechwytuje obraz w rozdzielczości 480p. Oczywiście podczas nagrywania nadal możemy grać w 1080p. Wraz z urządzeniem otrzymamy oprogramowanie, które umożliwi prostą obróbkę nagranych klipów, a także przechwycenie obrazu na komputerze PC. Narzędzie pozwoli na dodanie przejść, komentarzy czy ścieżki dźwiękowej. Tak przygotowane materiały możemy zamieścić w sieci i podzielić się nimi ze znajomymi np. za pomocą serwisów społecznościowych.

Nowość trafi na rynek w przyszłym miesiącu w cenie wynoszącej niespełna 10. dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)