Naked 3D Fitness Tracker - lustro, które powie ci ile schudłeś

Naked 3D Fitness Tracker - lustro, które powie ci ile schudłeś
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.04.2016 08:29, aktual.: 19.04.2016 10:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdy rozpoczynamy walkę ze zbędnymi kilogramami bardzo ważny jest dokładny pomiar ciała. Pomagają nam w tym różnego rodzaju wagi mierzące poziom tkanki tłuszczowej. A co powiedzielibyście na lustro, które stworzy Wasz trójwymiarowy model i będzie informowało o postępach motywując do dalszych ćwiczeń.

Naked Labs uruchomiło właśnie przedsprzedaż swojego najnowszego wynalazku złożonego z lustra wyposażonego w kamerkę 3. Intel RealSense, wagi oraz aplikacji analizującej wszystkie dane i dostarczającej użytkownikowi odpowiedniego feedbacku. Po stanięciu na wagę, kamerka w lustrze tworzy trójwymiarowy skan naszego ciała. Następnie w aplikacji możemy porównać dane z poprzednimi pomiarami i zobaczyć aktualne zmiany - kolorami podkreślone są partie, w których zyskaliśmy/straciliśmy mięśnie i tłuszcz.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Takie wizualne opracowanie danych, łącznie ze statystykami potrafi doskonale zmotywować do dalszych treningów. To także fajny sposób na obserwowanie swojego ciała podczas ciąży. Dedykowana aplikacja dostępna jest na iOS i Androida.

Niestety, Naked 3. Fitness Tracker nie jest tanim urządzeniem. Jego cena w przedsprzedaży wynosi 499 dolarów (około 1900 zł). Pierwsze egzemplarze mają trafić do klientów w marcu przyszłego roku.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Znamy specyfikację Galaxy Note 6

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)