Najnowszy zewnętrzny dysk twardy 2,5 cala Packard Bell Go

Najnowszy zewnętrzny dysk twardy 2,5 cala Packard Bell Go

Najnowszy zewnętrzny dysk twardy 2,5 cala Packard Bell Go
Źródło zdjęć: © Packard Bell
15.12.2010 15:11

Zewnętrzne urządzenia pamięci masowej weszły już do zestawu nieodzownych akcesoriów użytkowników komputerów, z uwagi na potrzebę przechowywania coraz większej ilości danych w postaci cyfrowej, takich jak muzyka, zdjęcia czy filmy. Na rynku pojawił się kolejny produkt tego typu - 2,5-calowy dysk Packard Bell Go

Nowy, przenośny dysk Packard Bell Go został wyposażony w technologię PowerSave, która ogranicza zużycie energii o 3. proc. dzięki automatycznemu wyłączaniu dysku, gdy nie jest on używany lub gdy komputer zostaje wyłączony. Dodatkowo technologia PowerSave wydłuża żywotność dysku. Urządzenie wyposażone jest w interfejsy SATA i USB 2.0.

Obraz
© (fot. Packard Bell)

Dysk Packard Bell Go ma 13,5 mm grubości, waży 15. g i w zależności od pojemności, pozwala pomieścić do 750 GB danych. Kompaktowy dysk PB Go jest zasilany z gniazda USB, dzięki czemu nie wymaga noszenia osobnego zasilacza. Ponadto urządzenie charakteryzuje się niskim poziomem hałasu i wydzielanego ciepła.
W komplecie z dyskiem dostarczane jest oprogramowanie Packard Bell Backup Software Suite, którego funkcjonalność obejmuje wykonywanie automatycznych, planowanych kopii zapasowych, synchronizację danych i archiwizację systemu. Program umożliwia też szyfrowanie danych i może być aktualizowany przez internet.

Zewnętrzny dysk twardy Packard Bell Go jest obecnie oferowany w sprzedaży detalicznej w Polsce w rozmiarach 320 GB, 500 GB, 640 GB i 750 GB. Cena za dysk 320 GB wynosi 199 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)