Nagrywaj, edytuj, oglądaj - cyfrowa nagrywarka do telewizora

Nagrywaj, edytuj, oglądaj - cyfrowa nagrywarka do telewizora

Nagrywaj, edytuj, oglądaj - cyfrowa nagrywarka do telewizora
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
05.11.2014 14:09

Avermedia wprowadziło na polski rynek ciekawą nagrywarkę cyfrową EzRecorder . Niewielkich rozmiarów urządzenie pozwala nagrywać gry, filmy i programy telewizyjne w jakości HD i odtwarzać bez konieczności użycia komputera.

Avermedia EzRecorder 13. podłącza się do dowolnego źródła audio-wideo, takiego jak tuner TV, komputer czy telewizor poprzez port HDMI. Dzięki temu można nagrać ulubiony program, grę lub film w jakości HD w czasie rzeczywistym lub zaprogramować je i nagrać materiał wideo o dowolnej godzinie. Swoim działaniem i funkcjonalnością urządzenie przypomina dekodery telewizji kablowych wyposażone w twarde dyski.

Podczas rejestrowania wideo możliwe jest korzystanie z funkcji wstrzymania nagrywania, aby pominąć mniej interesujące treści i zaraz po tym wznowić rejestrowanie materiału. Mimo stosowania pauzy podczas nagrywania, np. w czasie bloku reklamowego, urządzenie zapisze klip jako jeden plik. Dodatkowo EzRecorder umożliwia uchwycenie pojedynczej klatki i zapisanie jej w formie zdjęcia w ramce.

Pliki można zapisywać i odtwarzać bezpośrednio z urządzeń zewnętrznych jak dysk zewnętrzny czy pendrive bez potrzeby użycia komputera. Ciekawą zaletą urządzenia jest możliwość dowolnej postprodukcji zapisanego materiału. Dzięki wbudowanemu edytorowi, można wycinać poszczególne klatki i montować je na nowo. Należy jednak pamiętać, iż urządzenie nie posiada wbudowanej pamięci wewnętrznej. Producent zaleca użycie dysku o pojemności nie mniejszej niż 50. GB. Maksymalny rozmiar obsługiwanych nośników to 2 TB.

Cena: 460 zł.

Cechy urządzenia:
- Wejście/wyjście: HDMI
- Format nagrywania: MP4 (H.264/AAC)
- Możliwość podłączenia pamięci masowej USB (rekomendowany szybki dysk USB 2.0 lub 3.0)
- Edytor wideo
- Waga: 176g

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)