Na polskim rynku głośno zagrzmiał Sound Blaster Roar

Na polskim rynku głośno zagrzmiał Sound Blaster Roar

Na polskim rynku głośno zagrzmiał Sound Blaster Roar
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.08.2014 14:27

Roar to ryk porządnych dźwięków, wydobywających się z mini kolumny marki Creative.
Słowo „mini” jest całkowicie uzasadnione, bo Sound Blaster Roar to trochę ponad 20cm długości i około 11cm szerokości.

Roar to ryk porządnych dźwięków, wydobywających się z mini kolumny marki Creative. Słowo „mini” jest całkowicie uzasadnione, bo Sound Blaster Roar to trochę ponad 20 cm długości i około 11 cm szerokości.

W tej niewielkiej kolumnie mieszczą się aż dwa kompaktowe i wydajne przetworniki 1,5. oraz aktywny przetwornik 2.5" o dużym wychyleniu membrany, dwa indywidualne wzmacniacze i dwie skierowane w bok membrany pasywne, dzięki czemu muzyka zagrzmi w każdym pomieszczeniu. Gdyby ktoś chciał dokuczyć sąsiadom, funkcja „Roar” dostarcza dodatkową moc, zwiększając głośność i głębię dźwięku.
Funkcjonalność oraz unikatowy wygląd Roar zostały docenione w tym roku nagrodą podczas prestiżowego konkursu wzornictwa przemysłowego Red Dot Awards. Przenośna kolumna Sound Blaster Roar idealnie sprawdza się tak w pomieszczeniach, jak i w plenerze. Łączność NFC daje możliwość bezproblemowego parowania aż dwóch urządzeń jednocześnie, dzięki czemu jesteśmy mobilni i nie musimy używać standardowego kabla.

Kolumna umożliwia przeprowadzanie rozmów telefonicznych bez konieczności podnoszenia telefonu oraz nagrywanie muzyki i połączeń, które zapisywane są na karcie microSD. Natomiast tryb Live-Saver odtwarza dźwięki (np. otwierających się drzwi, piły mechanicznej itp.) w różnych odstępach czasu, aby pomóc zachować przytomność. Miłośnicy zasypiania przy muzyce mogą włączyć tryb Bedtime, dzięki któremu muzyka będzie się stopniowo wyciszać, aż do całkowitego wyłączenia.

Mini kolumnę można kupić na stronie Creativeroar.pl oraz na 376west.com w cenie 69. zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)