Na polski rynek wchodzi Nokia E75 - email zawsze z Tobą

Na polski rynek wchodzi Nokia E75 - email zawsze z Tobą

Na polski rynek wchodzi Nokia E75 - email zawsze z Tobą
07.04.2009 12:49

Firma Nokia wprowadza na polski rynek najnowszy telefon biznesowy Nokia E75. Telefon będzie dostępny w sprzedaży od 8 kwietnia. Cena w sprzedaży detalicznej będzie wynosiła 2149 złotych.

Nokia E7. to pierwsze urządzenie firmy wyposażone w wysuwaną z boku klawiaturę QWERTY. Dzięki Nokia Messaging telefon oferuje użytkownikom dostęp do poczty prywatnej i biznesowej poprzez większość istniejących kont e-mail, m. in. Wirtualnej Polski, Yahoo! Mail, Gmail, Windows Live Hotmail, Interia, Onet, a wiadomości na telefon dostarczane są automatycznie i na bieżąco. Pocztę w telefonie można skonfigurować w kilka sekund za pomocą trzech prostych kroków. Nokia E75 to pierwszy telefon z licencją na usługę Nokia Messaging, która dostępna jest w nim bezpłatnie na całe życie produktu.

„Poczta elektroniczna to jedno z podstawowych narzędzi komunikacji każdego z nas. Stały i natychmiastowy dostęp za pomocą telefonu Nokia E7. do prywatnego lub służbowego maila pozwala nam być w ciągłym kontakcie ze znajomymi lub w pełni wykorzystywać możliwości biznesowe niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Urządzenie które prezentujemy doskonale działa z systemami pocztowymi opartymi o najbardziej popularne portale internetowe, jak również z korporacyjnymi rozwiązaniami Microsoft Exchange i IBM Lotus Notes Traveler” – powiedział Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu, Nokia Poland.

Obraz

Niezwykle poręczna Nokia E7. udostępnia nowy, rozbudowany i bardzo wygodny interfejs poczty email. Telefon wyposażony jest w bogaty pakiet narzędzi, który zapewnia pełną obsługę folderów i wiadomości w formacie HTML, załączników, rozwijane widoki, a także możliwość sortowania wiadomości według dat, nadawców i rozmiarów. Oprócz udoskonalonych funkcji przesyłania poczty, urządzenie to daje dostęp w czasie rzeczywistym do kalendarza, kontaktów i zadań.

Nokia E7. jest ściśle zintegrowana z usługami Ovi. Telefon posiada wbudowany moduł A-GPS, aplikację Nokia Maps z 3-miesięczną pełną licencją na nawigację samochodową, a także dostęp do doskonałych gier N-Gage. Co więcej, ważnymi plikami przechowywanymi na komputerze stacjonarnym można zdalnie zarządzać i udostępniać je za pomocą usługi Ovi Files, dostępnej także w telefonie Nokia E75.

Niezwykle elegancka i stylowa Nokia E75 ze stałym dostępem do poczty email dostępna będzie w kolorze srebrno-granatowym i srebrno-czerwonym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)