Mysz dla laptopa: Wireless Mobile Mouse 3500

Mysz dla laptopa: Wireless Mobile Mouse 3500

Mysz dla laptopa: Wireless Mobile Mouse 3500
28.05.2010 13:27

Microsoft wprowadza na rynek nową myszkę, dedykowaną użytkownikom komputerów przenośnych: Wireless Mobile Mouse 3500, działająca w technologii BlueTrack. Mysz jest bezprzewodowa i precyzyjnie pracuje na wielu trudnych powierzchniach.

Sonda przeprowadzona przez Brain Group, międzynarodową agencję badań i strategii, wykazała, że komputery towarzyszą nam nawet w tak egzotycznych miejscach jak platformy wiertnicze, kopalnie węgla czy jachty. Nikogo nie powinny dziwić te dane: 41. badanych przyznało się do prowadzenia samochodu osobowego i jednoczesnego(!) używania notebooka, a 20% swobodnie korzysta z laptopów w środkach komunikacji publicznej.

Obraz
© (fot. Microsoft)

Bezprzewodowa Wireless Mobile Mouse 350. łączy się z komputerem dzięki nanoodbiornikowi pracującemu na częstotliwości 2,4 GHz. Po włożeniu go do portu USB praktycznie nie wystaje poza obudowę laptopa. Myszka może poprawnie działać w odległości do 9 metrów od odbiornika, a technologia śledzenia ruchu BlueTrack pozwala na wygodną pracę praktycznie na każdej powierzchni, oprócz szkła. Jedna bateria wystarcza nawet na 8 miesięcy pracy. Wireless Mobile Mouse 3500 współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP oraz Mac OS X v.10.4–10.6.
Wireless Mobile Mouse 3500 jest dostępna w Polsce od maja i objęta jest 3-letnią gwarancją. Szacunkowa cena detaliczna 109zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)