myPhone DECO - prosty telefon w dobrej cenie

myPhone DECO - prosty telefon w dobrej cenie

myPhone DECO - prosty telefon w dobrej cenie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.07.2012 15:44, aktualizacja: 03.03.2013 23:57

myPhone DECO to nieskomplikowany telefon komórkowy oferowany przez producenta w cenie poniżej 250 zł. Telefon należy do serii Simple Life - serii urządzeń o prostej funkcjonalności i przyjaznych dla użytkownika.

Obudowa myPhone DECO w całośi wykonana jest z tworzyw sztucznych. Jej górna część pokryta została czarnym, błyszczącym lakierem fortepianowym, dolna natomiast jest w kolorze perłowoszarym, matowym. W komplecie z telefonem otrzymujemy wygodną ładowarkę biurkową, skonstruowaną na zasadzie stacji dokującej.

myPhone DECO wyposażony został w kolorowy wyświetlacz o wysokim kontraście. Dynamiczne, obrazkowe menu jest proste i czytelne, a jego obsługa dla każdego użytkownika jest bezproblemowa i intuicyjna.

Telefon wyposażony jest tylko w podstawowe funkcjonalności, do których zaliczyć można wbudowany odbiornik radiowy, działający bez konieczności podpinania słuchawek w charakterze anteny, a także latarkę diodową. Obie te funkcje, jak również blokada klawiatury i regulacja poziomu głośności telefonu sterowane są włącznikami z boku obudowy. Z tyłu obudowy znajdziemy dodatkowy przycisk. Służy do aktywacji funkcji SOS, ale można go przedefiniować do uruchamiania innych funkcji. Obok tego w telefonie znajdziemy także zegar z alarmem, organizer, kalendarz i kalkulator. To wszystko.

Ciekawostką jest, iż klawiatura telefonu może „mówić”, wówczas po naciśnięciu klawisza usłyszymy jego nazwę, czytaną wyraźnym, kobiecym głosem.

Akumulator litowo-jonowy o pojemności 90. mAh pozwala na przeprowadzenie do 5 godzin rozmów lub do 9 dni działania telefonu w stanie czuwania.

Sugerowana cena detaliczna myPhone DECO wynosić będzie 229 złotych.

**[ Telefon dla seniora - sprawdź nowości, recenzje, testy ](

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)