My Saeco - kawowa aplikacja mobilna

My Saeco - kawowa aplikacja mobilna

My Saeco - kawowa aplikacja mobilna
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.03.2013 15:02

Philips My Saeco to aplikacja mobilna dla posiadaczy ekspresów Saeco. Aplikacja, podzielona na cztery sekcje, dostarcza informacji na temat użytkowania i konserwacji ekspresów Saeco, prezentuje rady baristów oraz ciekawostki na temat kawy.

Ekspres do kawy wymaga regularnej konserwacji. Z myślą o tym, że zdarza nam się o tym zapominać, powstała aplikacja mobilna My Saeco. My Saeco przypomina o obowiązku przeprowadzenia konserwacji, objaśnia komunikaty pojawiające się na wyświetlaczu oraz odpowiada na najczęstsze pytania użytkowników.

Aplikacja pozwala też poznać historię kawy, jej różne gatunki, sposoby parzenia, zasady przechowywania oraz lokalne sposoby przyrządzania. Uzupełnienie zdobytej wiedzy stanowią porady baristów, tutoriale video oraz nauka latte art, którą poćwiczyć można na ekranie dotykowym telefonu.

Aplikacja posiada wbudowany budzik My Saeco oraz trzy stacje radiowe - RMF Chillout, Jazz i Groove. Aplikacja jest już dostępna dla smartfonów iOS i Android poprzez AppStore i Google Play.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)