MWC 2010: Polskie akcenty w Barcelonie - zdjęcia 3D z iPhonem

MWC 2010: Polskie akcenty w Barcelonie - zdjęcia 3D z iPhonem

MWC 2010: Polskie akcenty w Barcelonie - zdjęcia 3D z iPhonem
Źródło zdjęć: © Apple
17.02.2010 14:03

Na światowym kongresie komórkowym w Barcelonie nie zabrakło rodzimych akcentów. Polacy zaprezentowali pierwszą w świecie technologię do robienia trójwymiarowych zdjęć przy pomocy iPhona z możliwością ich natychmiastowego udostępnienia w sieci.

Firma iPeachy zaprezentowała aplikację uruchamianą na iPhonach, dzięki której można robić trójwymiarowe zdjęcia. Jest to pierwsza na świecie technologia tego typu. Na tym jednak nie koniec. Aplikacja bowiem współpracuje z inną polską technologią, która pozwala natychmiast udostępniać zrobione zdjęcia 3. użytkownikom Internetu. iPeachy połączyło rozwiązanie do generowania zdjęć 3D z platformą do zarządzania komunikacją (IntraOut), którą oferuje również polska firma, Edge Solutions.

W ten sposób, użytkownik nowej aplikacji iPeachy może z pomocą iPhona zrobić zdjęcie 3D, a następnie natychmiast wczytać je na wirtualny serwer IntraOut, gdzie jest ono udostępniane innym użytkownikom lub publikowane we wskazanych portalach, np. społecznościowych. Zdjęcia mogą też być po prostu archiwizowane na serwerze bez opcji udostępniania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)