Muzyka z Google Play za darmo, ale nie dla każdego

Muzyka z Google Play za darmo, ale nie dla każdego

Muzyka z Google Play za darmo, ale nie dla każdego
Źródło zdjęć: © Fotolia
29.12.2016 13:54, aktualizacja: 29.12.2016 17:29

Pomimo tego, że święta Bożego Narodzenia już za nami, to Samsung przygotował dla swoich użytkowników nie lada niespodziankę – darmowy dostęp do serwisu Muzyka Google Play.

3 miesiące Muzyki Google Play to specjalna oferta promocyjna przygotowana przez Samsunga specjalnie dla mieszkańców Polski. Przewidziana dla każdego, kto do 30 kwietnia 2017 r. kupi i aktywuje jakikolwiek nowy smartfon lub tablet marki Samsung.

Z oferty 3 miesiące Muzyki Google Play mogą skorzystać również posiadacze aktywnych już urządzeń koreańskiej marki. Trzeba spełnić dwa warunki. Przede wszystkim użytkownik nie może być subskrybentem usługi Muzyka Google Play oraz w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie aktywował tej usługi ani nie korzystał w tym czasie z okresu próbnego.

Obraz
© Muzyka Google Play

3 miesiące Muzyki Google Play za darmo – jak włączyć?

W celu uruchomienia darmowej usługo 3 miesiące Muzyki Google Play należy najpóźniej do 30 kwietnia 2017 roku aktywować aplikację Muzyka Google Play na posiadanym urządzeniu Samsung. Oczywiście zalogowanie do usługi wymaga dostępu do internetu oraz posiadania aktywnego konta Google.

Muzyka Google Play to serwis, który w swoich zbiorach mieści ponad 35 milionów różnych gatunkowo utworów muzycznych. Podobnie jak w innych usługach tego typu, jak Spotify czy Tidal, użytkownicy mogą nie tylko słuchać muzyki w trybie offline, ale również tworzyć własne składanki, czyli playlisty. Aplikacja pozwala również na dostęp do radia internetowego bez dodatkowych reklam.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)