Multipurpose Pizza Utensil 3 in 1 - gadżet do nakładania pizzy

Multipurpose Pizza Utensil 3 in 1 - gadżet do nakładania pizzy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

15.06.2012 11:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pizza nie jest raczej uznawana za wykwintne danie, więc przy jej podaniu nie obowiązują jakieś sztywne zasady. Zupełnie inaczej, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego obiadu, gdzie sztućce, serwetki i szklanki muszą być rozłożone we właściwy sposób, należy dobrać odpowiednie wino i tak dalej i tak dalej. Może także dlatego pizza jest tak bardzo lubiana na całym świecie?

Po pierwsze, przyda się nożyk do krojenia pizzy –. najlepiej okrągły, tzw. radełko. Włoski przysmak najlepiej smakuje, gdy jest bardzo gorący, z tego też powodu łatwo się jednak poparzyć roztopionym serem. Dlatego potrzebne będą szczypce i łopatka do nakładania pizzy na talerze. Pozwolą one nałożyć pizze bez dotykania jej rękami, bo gdy jesteśmy w towarzystwie, mimo wszystko nie wypada tego robić.

Nie trzeba jednak kupować wszystkich tych akcesoriów oddzielnie, wystarczy Multipurpose Pizza Utensil – jedna rzecz, która zawiera zarówno nożyk do krojenia, jak i szczypce i łopatkę. Gadżet można kupić między innymi w sklepie Amazon za 7,5 dolara.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)