Multimedialny okap Faber Imago Plus z 19-calowym ekranem LCD

Multimedialny okap Faber Imago Plus z 19-calowym ekranem LCD
21.08.2012 08:17
Multimedialny okap Faber Imago Plus z 19-calowym ekranem LCD
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Współczesne okapy kuchenne nie tylko dbają o świeże powietrze w kuchni, ale pełnią także szereg innych funkcji: na przykład książki kucharskiej, telewizora czy odtwarzacza multimedialnego.

Jeśli nie chcemy, by całe mieszkanie szybko przesiąkło zapachem smażonych kotletów, a na ścianach i szafkach kuchennych powstał trudny do usunięcia, tłusty nalot, to okap kuchenny jest sprzętem niezbędnym. W sklepach mamy duży wybór takich urządzeń: od niedrogich i niezbyt wydajnych po okapy o niebanalnym wyglądzie i ogromnej mocy.

Niedawno dołączył do nich Imago Plus marki Faber. Okap ten jest interesujący nie tyle z powodu swoich możliwości czy designu, ale dlatego, że został wyposażony w wiele funkcji niemających nic wspólnego z „tradycyjną”. rolą, jaką spełnia okap kuchenny.

Imago Plus to urządzenie multimedialne: w razie potrzeby okap może przemienić się w 19-calowy telewizor LCD. Możemy za jego pomocą połączyć się z internetem, znaleźć potrzebny przepis, a sprawdzone receptury zapisać w pamięci urządzenia. Jest tu także port USB. Dzięki wbudowanej kamerze urządzenie umożliwia prowadzenie wideorozmów oraz monitorowanie tego, co dzieje się w domu. Dzięki tym funkcjom okap ten może ułatwić i uprzyjemnić pracę w kuchni.

Imago Plus oczywiście nadal pozostaje okapem. Jego wydajność producent określił na 83. m3/godz. Urządzenie jest w miarę ciche: poziom hałasu to 46 dB(A). Okapem można sterować zdalnie. Znajdziemy tu także takie funkcje jak intensywna prędkość, opóźnienie wyłączania, przycisk 24h. Okap ma 90 cm szerokości, został wykonany w większości ze stali szlachetnej i szkła – będzie więc pasował raczej do nowoczesnych kuchni. Urządzenie jest oświetlane za pomocą diod LED.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)