MSWiA ogłasza konkurs na mem. Pracę trzeba jednak dostarczyć w zaskakujący sposób

MSWiA ogłasza konkurs na mem. Pracę trzeba jednak dostarczyć w zaskakujący sposób

MSWiA ogłasza konkurs na mem. Pracę trzeba jednak dostarczyć w zaskakujący sposób
Źródło zdjęć: © Pixabay.com
Piotr Urbaniak
03.06.2019 10:16, aktualizacja: 03.06.2019 10:52

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Joachim Brudziński, ogłosił konkurs na mem internetowy i animację GIF pod hasłem "Narkotyki i dopalacze zabijają". Idea jest słuszna, ale sposób realizacji konkursu - dyskusyjny. Resort wybrał zaskakująco niedzisiejszą formę nadsyłania prac.

- Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłasza konkurs, którego przedmiotem jest stworzenie MEMU internetowego i animacji w formacie GIF, dotyczących zapobiegania i przeciwdziałania uzależnieniu od narkotyków i dopalaczy - czytamy na stronie MSWiA.

Ministerstwo tłumaczy: "Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problem dotyczący niebezpieczeństwa uzależnienia od narkotyków i dopalaczy".

Zobacz także:
Płyta CD ma 25 lat
Płyta CD ma 25 lat

Zadaniem kandydata jest przygotowanie memu internetowego lub animacji GIF pt. "Narkotyki i dopalacze zabijają". W obydwu kategoriach wyłonione zostaną po trzy najlepsze prace, za które przyznane zostaną nagrody rzeczowe, odpowiednio: miniwieża, tablet i hulajnoga.

Prace nadsyłać można do 6 czerwca 2019 r.

Tylko płyta CD

Jest tylko jedna mała niedogodność. Mianowicie, choć do wykonania są prace w formacie cyfrowym, MSWiA życzy sobie przesłania materiałów pocztą, i to konkretnie na płycie CD.

Bardzo nietypowe połączenie nowoczesności ze stylem retro - chciałoby się rzec. Z jednej strony mamy popularne wśród młodzieży memy, z drugiej zaś - płyty CD. Tymczasem większość nowych komputerów nawet nie ma odpowiedniego napędu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)