Możesz śledzić Donalda Tuska w sieci

Możesz śledzić Donalda Tuska w sieci17.12.2009 14:07
Możesz śledzić Donalda Tuska w sieci

Premier RP Donald Tusk rozpoczął mikroblogowanie w sieci w popularnym polskim serwisie Blip.pl - Premier prowadzi tam swojego oficjalnego mikrobloga

Na stronie http://premier.blip.pl można znaleźć aktualizowane, publikowane na bieżąco informacje z codziennych prac premiera Donalda Tuska. Profil premiera jest prowadzony przez Kancelarię Premiera RP.

288762532028758163

Blip.pl pozwala na szybki kontakt z internautami, użytkownicy sieci mogą obserwować profil - wówczas automatycznie otrzymują np. na swój nr GG lub na swoje konto w Blip.pl powiadomienia o tym, czym aktualnie zajmuje się Donald Tusk.

Blip.pl to polski odpowiednik Twittera, posiadający jednak więcej możliwości, np. możliwość publikowania w czasie rzeczywistym zdjęć prosto z telefonu komórkowego, czy też nagrań dźwiękowych i wideo.

Wielkim pasjonatem polskiego Blipa jest były Prezydent RP - Lech Wałęsa - który niemal codziennie na Blipie odsłania nierzadko prywatne kulisy swojego życia na stronie http://lechwalesa.blip.pl

Na Blipie swoje profile mają również: Bogusław Sonik (boguslawsonik.blip.pl)
, Janusz Lewandowski (jlewandowski.blip.pl)
, czy Grzegorz Napieralski (napieralski.blip.pl)

Oczywiście nie zabrakło również mikrobloga naszego serwisu, który możecie śledzić pod adresem: techwp.blip.pl

O mikroblogach zrobiło się głośno, gdy wykorzystał je z sukcesem w kampanii wyborczej Barack Obama, obecny prezydent USA. Polscy politycy coraz częściej zdają się wykorzystywać ten trend.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)