Moto X+1 z zoomem optycznym i ekranem 3D?

Moto X+1 z zoomem optycznym i ekranem 3D?

Moto X+1 z zoomem optycznym i ekranem 3D?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.08.2014 12:47, aktualizacja: 25.08.2014 12:58

Plotki, plotki, to na razie tylko plotki. Ale po pierwsze ciekawe, a po drugie w każdej pogłosce tkwi zwykle ziarnko prawdy.

Tak to z niektórymi smartfonami bywa, że liczba pogłosek pojawiających się przed ich premierą pozwoliłaby na obdzielenie dziesięciu modeli telefonów i jeszcze by trochę zostało. Tak było w przypadku HTC OneOne i LG G3 i to samo obserwujemy obecnie na przykładzie iPhone'a 6 i Motoroli Moto X+1.

To niezwykle ciekawe zjawisko, nie tylko dlatego, że przecieki ujawniane przez niektóre źródła często okazują się prawdziwe. Ciekawe także dlatego, że czasami pogłoski nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością, za to pokazują coś zupełnie innego, równie ważnego: oczekiwania, a nawet marzenia potencjalnych użytkowników.

Czy tak jest w przypadku Moto X+1? Bardzo możliwe. Jednym z elementów, których brakuje wielu użytkownikom smartfonów (poza takimi wyjątkami jak Samsung Galaxy K Zoom), jest prawdziwy zoom optyczny we wbudowanym w nie module aparatu. Niektóre źródła twierdzą, że Moto X+1 ma być w taki zoom wyposażona. Szczegółów technicznych nie znamy, ale wyrażenie "sportowy zoom optyczny" może oznaczać całkiem imponujące parametry.

Druga pogłoska dotyczy "wyświetlacza 3D", być może podobnego do rozwiązania o nazwie "Dynamiczna perspektywa", znanego ze smartfona Fire Phone Amazonu. Rzeczywiście w pewnych sytuacjach ułatwia ono obsługę urządzenia i nawigowanie pomiędzy poszczególnymi funkcjami, aplikacjami albo stronami internetowymi, więc marzenie o podobnym rozwiązaniu dostępnym w telefonie z systemem Android wydaje się całkiem uzasadnione.

Cóż, pozostaje nam uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości - premiery Moto X+1 spodziewamy się już na początku września. I trzymajmy kciuki za to, żeby akurat te pogłoski okazały się prawdziwe.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Samsung kusi premierą Galaxy Note 4 [wideo]

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)