Monitor z TV Samsung 933HD - nowy wymiar rozrywki

Monitor z TV Samsung 933HD - nowy wymiar rozrywki

Monitor z TV Samsung 933HD - nowy wymiar rozrywki
30.10.2008 10:29, aktualizacja: 30.10.2008 11:22

Samsung Electronics przedstawia nowy, panoramiczny monitor. Model Samsung 933HD oferuje nieograniczoną rozrywkę i całkiem nowy świat multimedialnych możliwości. To pierwszy, dostępny w Polsce, panoramiczny monitor o formacie 16:9 w ofercie firmy Samsung. Sugestywne i poruszające obrazy podkreślone głębokimi, wyraźnymi kolorami, jakie gwarantuje wysoki współczynnik kontrastu dynamicznego (Dynamic Contrast Ratio) 10.000:1, sprzyjają lepszym wrażeniom przy oglądaniu filmów. Elegancja formy z wbudowanym tunerem TV oraz głośnikami, a także ulepszone złącze HD to cechy nowego monitora.

Cyfrowa telewizja na ekranie Twojego monitora *
Monitor Samsung 933HD w pełni umożliwia korzystanie z najnowszych rozwiązań multimedialnej rozrywki. Posiada wbudowany cyfrowy tuner TV –. wygodne rozwiązanie pozwalające cieszyć się magią telewizji na ekranie monitora komputerowego. To ważne, zwłaszcza gdy, tak jak w przypadku modelu 933HD, mamy do czynienia z wyjątkowym monitorem o panoramicznym ekranie w formacie 16:9, umożliwiającym odbiór perfekcyjnego obrazu w formacie HDTV. Dzięki analogowemu i cyfrowemu tunerowi TV, jest to prawdziwie wielofunkcyjny monitor, który może służyć jako samodzielny odbiornik telewizyjny najwyższej jakości.
*
Nowy format rozrywki

Samsung 933HD to pierwszy dostępny w Polsce monitor panoramiczny o formacie 16:9 w ofercie firmy Samsung. Jest to zapowiedź rewolucji, bowiem firma zamierza sukcesywnie wprowadzać kolejne podobne modele aż do całkowitej zmiany formatu w ramach swojego portfolio. Do tej pory obraz źródłowy o proporcjach 16:9 był zwykle skalowany do proporcji 16:10. co mogło powodować zniekształcenia lub utratę niektórych danych, a co za tym idzie spadek jakości. Chcąc temu zapobiec użytkownicy często decydowali się na oglądanie obrazów bez skalowania, wówczas obszar wyświetlania był mniejszy z charakterystycznymi ciemnymi pasami u góry i dołu. Z nowym panoramiczny monitorem Samsung 933HD o formacie 16:9 to już przeszłość. Monitor idealnie dopasowuje sygnał źródłowy do formatu 16:9, dzięki czemu obraz wypełnia cały ekran nie tracąc na jakości, jest bardziej dynamiczny i wyjątkowo wciągający. To idealny monitor dla fanów gier komputerowych i wszelkiego gatunku kina. Widz nie będzie mógł oprzeć się wrażeniu, że znajduje się w
samym centrum akcji rozgrywającej się na ekranie.

Obraz
© Samsung 933HD (fot. Samsung)

Jeden ekran, wiele możliwości
Złącze HDMI (High Definition Multimedia Interface) to najszybszy i najinteligentniejszy sposób podłączenia dodatkowych urządzeń HD do monitora. Jeden kabel umożliwia niezakłóconą transmisję pełnych, nieskompresowanych danych obrazu najwyższej rozdzielczości wprost na ekran monitora. Dwa złącza HDMI, w jakie wyposażony jest Samsung 933HD, sprawiają, że urządzenie to staje się przepustką do świata rozrywki najwyższej klasy, a użytkownicy mogą szybko i łatwo podłączyć do monitora konsolę, kamerę, aparat czy choćby odtwarzacz Blu-ray.

Bogactwo detali
Wysoki współczynnik kontrastu dynamicznego (Dynamic Contrast Ratio) 10.000:1 gwarantuje obrazy bogate w naturalnie intensywne, żywe kolory. Automatyczna regulacja tylnego oświetlenia sprawia, że ciemne barwy są jeszcze głębsze i bardziej wyraźne, natomiast jaśniejsze odcienie są pełne energii i doskonale odzwierciedlają rzeczywistość.

Przyjemny i czysty dźwięk
Mocne głośniki wbudowane w monitor, zapewniają dźwięk wysokiej jakości. Ukryty w dolnym panelu obudowy system 2-kanałowego nagłośnienia o mocy 3. jest niewidoczny dla oka, lecz wyjątkowo przyjemny dla ucha. Zapewnia on radość z wyraźnych i czystych dźwięków, bez potrzeby zajmowania cennej przestrzeni dodatkowymi głośnikami. Samsung dba o to, aby multimedialny świat użytkowników monitora 933HD nie tylko pięknie wyglądał, ale także doskonale brzmiał, dzięki czemu programy telewizyjne, filmy na DVD, gry oraz muzyka zyskują nowy wymiar.

*Zaprojektowany, aby cieszyć zmysły *
Eleganckie i smukłe kontury monitora Samsung 933HD wprowadzą do każdego wnętrza atmosferę komfortu i wyciszenia. Nieskazitelna biel lub głęboka czerń obudowy stanowią silny akcent, będący inspiracją dla wystroju całego otoczenia, natomiast łagodne krzywizny kryształowego panelu dolnego dodają urządzeniu harmonii. Stylowe wzornictwo obudowy zostało dodatkowo podkreślone dyskretnym wskaźnikiem mocy, inspirowanym zmysłowym światłem księżyca. Ciekawym rozwiązaniem, które wyróżnia model 933HD spośród całej gamy zwykłych czarnych, płaskich monitorów, jest intrygujący, połyskliwy ornament widoczny z tyłu monitora. Dzięki niemu urządzenie nabiera niepowtarzalnego charakteru i staje się przedmiotem pożądania prawdziwych indywidualistów.

Dane techniczne na następnej podstronie:

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)