Mobilna telewizja w Plusie od 19,90 zł

Mobilna telewizja w Plusie od 19,90 zł

04.06.2012 14:43, aktual.: 04.06.2012 15:28

Od 4 czerwca Plus wprowadza usługę TV Mobilna DVB-T, która umożliwia oglądanie programów telewizyjnych w cyfrowej jakości na urządzeniach przenośnych typu telefon, tablet, laptop oraz na tradycyjnych odbiornikach telewizyjnych. Za 19,90 zł miesięcznie dostępnych będzie 8 kanałów telewizyjnych i 12 radiowych oraz ogólnodostępne kanały w ramach bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej.

Klienci korzystający z nowej oferty będą mieli dostęp do programów telewizyjnych i radiowych nadawanych przez: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat News, Polsat Film, Kino Polska, TVP Seriale, Comedy Central, Nickelodeon, Radio Roxy FM, AntyRadio, Moje Polskie Radio, Radio Złote Przeboje, Radio Bajka, Radio Eska Rock, Radio PIN, Radio Plus, Radio Zet, RMF FM, RMF MAXXX, Radio TOK FM.

Dekodery TV MOBILNEJ umożliwiają również odbiór kanałów dostępnych w ramach trzech bezpłatnych ogólnopolskich multipleksów, w tym m.in. Polsat, Polsat Sport News, TVN, TV4. TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kultura, TVN7.

Do korzystania z TV Mobilnej niezbędny jest wybrany dekoder DVB-T wraz z usługą dostępną w dwóch wariantach:

• abonamentowym z umową na 24 miesiące wraz z subsydiowanym dekoderem,
• jako usługa dodatkowa dla klientów Plusa, którą w każdej chwili można włączyć, a dekoder jest oferowany w cenie detalicznej.

Klienci mają do wyboru dwa dekodery DVB-T:
• Dekoder mobilny Valups Tivizen DVB-T przesyłający sygnał telewizyjny za pośrednictwem WiFi do urządzenia przenośnego. Aby korzystać z usługi potrzebny jest odpowiedni telefon, tablet lub laptop, na który należy pobrać aplikację „Telewizja Mobilna”.
• Dekoder domowy T–. HD 1000 (produkcji Cyfrowy Polsat Technology) po podłączeniu kablem Euro (Scart) lub HDMI umożliwia oglądanie programów telewizyjnych na wyświetlaczu takim jak telewizor czy monitor.

TV Mobilna w ofercie abonamentowej:

Obraz

Przy zakupie oferty abonamentowej na okres 2. miesięcy istnieje możliwość skorzystania z promocji „Weź na próbę”, w której klient może przez 7 dni testować usługę, a w przypadku rezygnacji nie zostanie obciążony karą umowną z tytułu zerwania umowy.

TV Mobilna jako usługa dodatkowa dla klientów Plusa:

Obraz

Przy korzystaniu z TV Mobilnej w telefonie konieczne jest posiadanie aparatu współpracującego z dekoderem oraz pobranie aplikacji „TV Mobilna”. dla telefonów/tabletów z systemem Android w serwisie Google play, a na urządzenia iPhone/iPad w sklepie Apple App Store. Obie aplikacje działają tylko z dekoderem Valups Tivizen DVB-T.

W celu poprawienia parametrów odbioru sygnału TV Mobilnej będzie można dokupić dedykowaną antenę przeznaczoną do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Anteny będą w sprzedaży od lipca 201. roku i również będą objęte promocją „Weź na próbę”.

Oferta TV Mobilnej dostępna jest także dla osób nieposiadających żadnej aktywacji w Plusie. Istnieje możliwość zawarcia odrębnej umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych w taryfach smartfonowych (z terminalem działającym z dekoderem mobilnym Valups Tivizen DVB-T) oraz umowy na TV Mobilnej z dekoderem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)