Mobilna lista zakupów Listonic z nowymi funkcjami

Mobilna lista zakupów Listonic z nowymi funkcjami

Mobilna lista zakupów Listonic z nowymi funkcjami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.07.2012 13:40, aktualizacja: 24.07.2012 14:29

Producent aplikacji Listonic dodał nowe funkcjonalności do swojej mobilnej listy zakupów. Wprowadzono m.in. szybką listę.

Szybka lista to gotowa lista produktów, które użytkownik aplikacji może potrzebować. Lista tworzona jest na podstawie najpopularniejszych przedmiotów kupowanych z Listonic lub z towarów, które dana osoba kupowała dotychczas. Istnieje także możliwość wyboru swoich ulubionych produktów, które, bez ręcznego wpisywania, można szybko dodać do swojej listy zakupów.

Ponadto Szybka lista jest ciekawą alternatywą do przeszukiwania kuchni i zastanawiania się, co jeszcze może być potrzebne. Wystarczy przejrzeć listę produktów i wybrać, które zostaną dodane do listy zakupów.

Ostatnia aktualizacja aplikacji przynosi także Inspiracje Kulinarne. Z ich pomocą Listonic umożliwia szybkie przejrzenie przepisów z blogów i serwisów kulinarnych. Każdy przepis jednym kliknięciem można zamienić na listę zakupów.

Od najnowszej wersji aplikacji z prawie wszystkich funkcji można korzystać bez rejestracji i logowania. Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem Android oraz iOS.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)