Mobilking w Totolotku

Mobilking w Totolotku

Mobilking w Totolotku
22.10.2008 19:45, aktualizacja: 22.10.2008 20:07

Od października startery i doładowania Mobilking można kupić w ponad 500 punktach sprzedaży Totolotka na terenie całej Polski. W każdym z nich klienci będą mogli znaleźć plakaty, ulotki i inne materiały z informacjami o operatorze.

Ponadto MobilKing został oficjalnym partnerem Ligi Mixu - programu lojalnościowego prowadzonego przez Totolotek, w którym główną nagrodą jest 14 dwuosobowych wyjazdów na mecze AC Milan na San Siro. Edycja, w ramach której można wygrać wyjazd na mecz AC Milan potrwa do 30. grudnia. W ramach wsparcia Ligi Mixu informacje o Mobilkingu ukazują się na stronie internetowej Totolotka oraz na 2 mln kuponów, które co miesiąc sprzedawane są w kolekturach. Mobilking jest również partnerem cyklicznego konkursu _ Wygrana Tygodnia _.

_ Totolotek jest dla nas oczywistym wyborem. Każdy facet lubi oglądać mecze i prognozować ich rezultaty. Wielu naszych klientów obstawia wyniki w zakładach sportowych. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Totolotkiem, aby każdy kibic zawsze miał w swoim telefonie pełną informację o zakładach sportowych oraz dostęp do porad specjalistów. Dzięki temu będzie mógł trafniej obstawiać i częściej wygrywać _ - mówi Sebastian Tołwiński z Mobilkinga.

Wszelkie informacje na temat oferty, dostępnych zakładów w Totolotku oraz wyników spotkań piłkarskich można znaleźć w telefonach sieci Mobilking na _ wap.sportrelax.pl _ i w zakładce _ Sport+Relax _. Do użytkowników operatora będą też trafiać, poprzez wiadomości tekstowe, aktualne informacje na temat oferty i promocji Totolotka. W planach jest również niezwykle ciekawa gra SMS-owa, która zostanie przygotowana specjalnie dla miłośników zakładów bukmacherskich.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)