Mistrzostwa Świata w e-sporcie ponownie w Polsce!

Mistrzostwa Świata w e‑sporcie ponownie w Polsce!

Mistrzostwa Świata w e-sporcie ponownie w Polsce!
Źródło zdjęć: © DreamHack / CC
22.12.2014 10:11, aktualizacja: 22.12.2014 12:29

Między 12 a 15 marca 2015 w Katowicach odbędą się Mistrzostwa Świata gier komputerowych Intel Extreme Masters. Ze względu na olbrzymi sukces poprzednich edycji imprezy, została ona powiększona o targi rozrywki elektronicznej Intel ESL Expo Katowice na 8000 m2 powierzchni w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przylegającym bezpośrednio do Spodka.

Fani e-sportu i nowych technologii będą mieli okazję zobaczyć rozgrywki najlepszych graczy na świecie oraz zapoznać się z najważniejszymi nowinkami z branży IT. Finał Mistrzostw Świata Intel Extreme Masters zgromadzi w Spodku najlepszych na świecie graczy wyłonionych na drodze eliminacji w Chinach, USA, Kanadzie, Niemczech i Tajwanie. Najważniejsze mecze turnieju rozegrane zostaną w hali Spodka oraz w obrębie wystawy Intel ESL Expo, gdzie pokażą się największe firmy z branży IT oraz gier komputerowych, m.in. Intel, BenQ, Gigabyte, HyperX i Roccat.

Poza finałem Intel Extreme Masters odbędzie się szereg innych turniejów gier komputerowych, m.in. turniej Counter-Strike: Global Offensive sponsorowany przez firmę Intel. Poprzednią edycję Intel Extreme Masters w Katowicach odwiedziły 73.000 osób, a ponad 10 milionów fanów obejrzało rozgrywki za pomocą serwisu Twitch. Powiększenie imprezy pozwala organizatorom na wpuszczenie znacznie większej liczby publiczności.

Wstęp na imprezę

W dniach 13-15 marca 2015 wstęp na Intel Extreme Masters oraz Intel ESL Expo będzie darmowy. 12 marca zarezerwowany jest dla gości biznesowych oraz mediów, dla których odbędą się liczne seminaria i konferencje.

Z uwagi na popularność imprezy, organizatorzy wprowadzą do sprzedaży bilety wczesnego wstępu na dni 13-15 marca, umożliwiające priorytetowy wstęp na imprezę. Ponadto dostępne będą bilety wstępu na 12 marca (business i media day) oraz atrakcyjne karnety Premium z gwarantowanym miejscem i zestawem prezentów.

Szczegóły dotyczące biletów:

Sprzedaż biletów odbędzie się w kilku turach. Pierwsza tura sprzedaży rozpocznie się 22 grudnia 2014 roku o godzinie 16:00.

Dystrybucją biletów zajmuje się serwis biletowy TICKETPRO. Bilety można kupić za pośrednictwem strony internetowej www.ticketpro.pl lub w jednym z 450 punktów sprzedaży.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Komputer, którego nie zauważysz i nie usłyszysz

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)