Minuty za minuty - nowa usługa sieci wRodzinie

Minuty za minuty - nowa usługa sieci wRodzinie
Źródło zdjęć: © wRodzinie

19.05.2011 13:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Operator telefonii komórkowej wRodzinie zaoferuje swoim klientom usługę Minuty za minuty,
w ramach której połączenia przychodzące do użytkowników telefonii wRodzinie będą premiowane darmowymi minutami, do wykorzystania na połączenia wewnątrz sieci oraz na telefony stacjonarne

Operator telefonii komórkowej wRodzinie zaoferuje swoim klientom usługę Minuty za minuty, w ramach której połączenia przychodzące do użytkowników telefonii wRodzinie będą premiowane darmowymi minutami, do wykorzystania na połączenia wewnątrz sieci oraz na telefony stacjonarne.

  1. maja do oferty sieci wRodzinie wprowadzona została promocja pod nazwą Minuty za minuty, dzięki której za każde 2 pełne minuty połączenia, odebranego od innego operatora, użytkownik otrzyma 1 minutę do wykorzystania na połączenia wewnątrz sieci oraz na telefony stacjonarne. Z usługi Minuty za minuty korzystać będą nieodpłatnie wszyscy użytkownicy sieci wRodzinie.

Usługa Minuty za minuty nie pociąga za sobą konieczności ponoszenia jakichkolwiek opłat aktywacyjnych czy abonamentowych. Środki zebrane w ramach promocji dostępne będą przez 3. dni od momentu naliczenia ich na osobnym koncie użytkownika i wykorzystywane będą przed środkami z konta głównego.

Użytkownicy w każdej chwili mogą sprawdzić stan konta podstawowego oraz promocyjnego za pomocą krótkiego kodu *111# lub kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem *7777 lub +48720007777. Promocja obowiązywać będzie do odwołania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)