MiniLyrics - karaoke na komputerze z dowolną piosenką

MiniLyrics - karaoke na komputerze z dowolną piosenką

MiniLyrics - karaoke na komputerze z dowolną piosenką
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.04.2012 16:18, aktualizacja: 09.08.2013 12:17

Jeśli siedząc przed komputerem słuchasz muzyki, z pewnością nie raz miałeś ochotę sobie pośpiewać. Jeśli jesteś przekonany, że śpiewanie w twoim wykonaniu to dobry pomysł, jednak nie znasz słów piosenki, mamy dla ciebie świetny program.

MiniLyrics to darmowy program, który umożliwia wyświetlanie tekstów odtwarzanych piosenek. Współpracuje z najpopularniejszymi odtwarzaczami multimediów. Tempo prezentowania napisów dostosowane jest do piosenki, dlatego żadne słowo nie powinno nam umknąć. Program automatycznie wyszukuje i pobiera teksty piosenek z bazy, która cały czas jest rozbudowywana. Wykonawców i utwory identyfikuje po danych zawartych w plikach muzycznych.

MiniLyrics dzięki rozmaitym pluginom współpracuje z takimi odtwarzaczami jak: Winamp, Windows Media Player, iTunes, MediaMonkey, Spotify, Zune, Album Player, Helium Music Manager, JetAudio, Foobar2000, RealPlayer, Songbird, AIMP2, The KMPlayer, J.River Media Center, J. River Media Jukebox, Quintessential Player, BSPlayer, Silverjuke, XMPlay, VLC Media Player, Media Player Classic Home Cinema i MusicBee.

Zaletą programu duże możliwości konfiguracyjne. Oprócz dostosowania wyglądu okna, w którym prezentowane są teksty, można dostosować sposób ich wyświetlania i podświetlania aktualnie śpiewanej frazy. Twórcy oprogramowania zadbali również o możliwość edycji tekstów. Edytor pozwala zmieniać słowa piosenek oraz czas, w którym są one wyświetlane.

Wersja testowa programu nie jest ograniczona czasowo. Jedyną niedogodnością są pojawiające się co pewien czas komunikaty zachęcające do przeprowadzenia aktywacji. Program MiniLyrics można pobrać klikając na przycisk poniżej.

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)