Trwa ładowanie...
ycipk-1os9fe

Milionerzy: Brazylia, Indonezja i Kenia. Co łączy te kraje? Pytanie za 75 tysięcy złotych

Co łączy Brazylię, Indonezję i Kenię? Takie pytanie w programie "Milionerzy" usłyszał Filip Olszówka. Młody uczestnik udzielił poprawnej odpowiedzi i ma już na koncie 75 tysięcy złotych. Dziś będzie kontynuował imponującą rozgrywkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Milionerzy. Pytanie z geografii warte 75 tysięcy złotych
Milionerzy. Pytanie z geografii warte 75 tysięcy złotych (WP.PL)
ycipk-1os9fe

Pytanie z geografii w programie Milionerzy sprawiło uczestnikowi trochę trudności, jednak ostatecznie poradził sobie bez pomocy kół ratunkowych. Co łączy Brazylię, Indonezję i Kenię? Poniżej poprawna odpowiedź.

Milionerzy. Pytanie z geografii za 75 tysięcy złotych

ycipk-1os9fe

Nowe odcinki programu "Milionerzy" gromadzą przed telewizorami sporą widownię. Nic dziwnego. Od początku jesiennej edycji teleturnieju uczestnicy imponują szeroką wiedzą, co przekłada się na wysokie wygrane. Już dwóch graczy zdołało sięgnąć po ćwierć miliona złotych, a niedługo może dołączyć do nich kolejny - FIlip Olszówka. Młody uczestnik w widowiskowym stylu odpowiedział na 8 z 12 pytań i z kwotą 75 tysięcy na koncie przystąpi dziś do dalszej rozgrywki.

Filip Olszówka to tegoroczny maturzysta z Tarnowa i laureat olimpiad z wiedzy o Polsce i świecie. W najnowszym odcinku "Milionerów" uczestnik pochwalił się swoją obszerną wiedzą, a także niezwykłym opanowaniem. Na większość pytań znał odpowiedź nim poznał cztery opcje do wyboru. Pierwszy problem pojawił się przy pytaniu za 75 tysięcy złotych.

Co łączy Brazylię, Indonezję i Kenię?

A: przechodzi przez nie równik

ycipk-1os9fe

B: mają identyczne PKB per capita

C: ich stolice leżą nad morzem

D: to monarchie parlamentarne

Gracz od razu odrzucił dwie ostatnie odpowiedzi. Po dłuższej chwili zastanowienia stwierdził, że przez wszystkie trzy kraje przechodzi równik. Odpowiedź A okazała się poprawna.

ycipk-1os9fe

Młody uczestnik odpowiedział na 8 z 12 pytań, ma na koncie 75 tysięcy, wszystkie trzy koła ratunkowe i już dziś będzie kontynuował swoją imponującą rozgrywkę.

Zobacz także: Milionerzy. Pytanie o królową z "Alicji w Krainie Czarów" warte ćwierć miliona złotych

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1os9fe

ycipk-1os9fe
ycipk-1os9fe