Miękkie oświetlenie na zdjęciach z lampą błyskową

Miękkie oświetlenie na zdjęciach z lampą błyskową

Miękkie oświetlenie na zdjęciach z lampą błyskową
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.01.2014 11:53

Rozbudowując serię aparatów z serii WB, firma Samsung zaprezentowała nowe urządzenie należące do tej rodziny. WB50F to płaski aparat z dużym zoomem i lampą błyskową dającą miękkie światło.

Model WB50. wyposażono w 12-krotny zoom optyczny i 16-megapikselową matrycę CCD. Udostępnianie zdjęć jest możliwe dzięki łączności NFC i Wi-Fi. Funkcja Tag & Go pozwala zsynchronizować aparat ze smartfonem przez zetknięcie obu urządzeń. Photo Beam błyskawicznie wysyła fotografie wyświetlane na ekranie aparatu do smartfona, a Auto Share automatycznie tworzy zapasowe kopie zdjęć bezpośrednio po ich zrobieniu. Z kolei funkcja Remote View Finder pozwala sterować aparatem WB50F za pośrednictwem smartfona, a Mobile Link umożliwia selekcję zdjęć przed ich przesłaniem.

WB50. posiada w standardzie zarówno tryby Smart Mode jak też funkcję Smart Auto. Tryby Smart Mode umożliwiają wykorzystanie zindywidualizowanych ustawień aparatu, podczas gdy funkcja Smart Auto automatycznie korzysta z tych ustawień po przeprowadzeniu analizy warunków fotografowania. Nowy model dostępny jest w czterech kolorach (m.in. białym, czarnym i czerwonym).

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)