Microsoft: Windows 7 będzie gotowy na czas

Microsoft: Windows 7 będzie gotowy na czas

Microsoft: Windows 7 będzie gotowy na czas
Źródło zdjęć: © Windows
11.05.2009 22:30, aktualizacja: 12.05.2009 10:13

Microsoft zapowiedział, że Windows 7 będzie ukończony i gotowy dla klientów biznesowych i konsumentów na czas, to znaczy w czwartym kwartale bieżącego roku.

Gigant z Redmond ogłosił jednocześnie, że także Windows Server 200. R2, serwerowa wersja systemu, zostanie udostępniona w tym samym czasie.
Microsoft poinformował również, że w lipcu zamierza przedstawić "zaawansowany podgląd techniczny" wersji oprogramowania Office 2010.

Ward Ralston, menedżer wybranych grup produktów w Microsofcie, dodał, że plan ten nie ma jednak nic wspólnego z oficjalnym terminarzem czy tym bardziej premierą nowego pakietu Office, która wciąż pozostaje zagadką.

Warto przeczytać: artykuł "Microsoft Office 2010 - następny Office za darmo" ( magazyn PC World.pl 4/200. )
Na co w takim razie czekamy? Ralston powiedział jedynie, że będzie to wersja, która ma wystarczająco wysoką jakość by użytkownicy dali nam znać co im się podoba, a co nie. Bardzo możliwe, że chodzi o publiczną betę Office'a 2010, o której słyszeliśmy już w kwietniu.

Przypomnijmy, że Microsoft opublikował publicznie wersję RC1 Windows 7 w ubiegły wtorek - Windows 7 Release Candidate - do pobrania już dziś. Nasze wrażenia z polskiej wersji systemu znajdziecie w artykule "Windows 7 PL - pierwsze spojrzenie!"

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)