Microsoft daje 100 dolarów za przesiadkę z XP na Windows 8

Microsoft daje 100 dolarów za przesiadkę z XP na Windows 8

Microsoft daje 100 dolarów za przesiadkę z XP na Windows 8
Źródło zdjęć: © stevendepolo / flickr.com / CC
23.03.2014 12:27, aktualizacja: 23.03.2014 13:41

Przede wszystkim niestety promocja działa w przypadku jedynie droższych urządzeń, kosztujących co najmniej 599 dolarów. Nie będzie to więc rewelacyjny sposób na to, by kupić niemal za darmo tani tablet z Windows 8, "złomując" w zamian wygrzebanego z szafy starego peceta.

Tych ostatnich do podjęcia tak radykalnych kroków ma zniechęcić najnowsza promocja Microsoftu. Teoretycznie dość prosta i całkiem imponująca ? jeśli zdecydujemy się na kupno nowego komputera (desktopa, notebooka, drogiego tabletu) z systemem Windows 8 i będzie on kosztował co najmniej 599 dolarów (ok. 1800 zł), to Microsoft zwróci nam 100 dolarów, a więc nawet niemal 17% ceny. Jedyny warunek ? podczas zakupu musimy pokazać naszego starego peceta z Windows XP (bez konieczności oddawania go).

Do tej pory wszystko wygląda całkiem fajnie, jednak teraz trzeba wymienić ograniczenia:

  1. Promocja trwa do 15 czerwca 2014 roku, a więc już niezbyt długo.
  1. Nie każdy pecet kosztujący ponad 599 dolarów się załapuje, dotyczy to tylko wybranych modeli (lista dostępna w sklepach biorących udział w promocji, Surface się na nią nie załapał).
  1. Zakupu można dokonać wyłącznie w wybranych sklepach Microsoftu na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady

Jeśli mamy możliwość (lub znajomego, który ma taką możliwość) zakupu komputera w Stanach Zjednoczonych, promocja wygląda całkiem interesująco. W innym przypadku... cóż, może Microsoft w Polsce również zdecyduje się na jakieś dopłaty...?

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Nowy sposób kradzieży danych przez Wi-Fi

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (164)