Megahit za darmo na Epic Games Store

Surviving Mars
Surviving Mars
Bolesław Breczko

13.03.2021 12:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gra "Surviving Mars" jest dostępna za darmo na Epic Games Store. Grę można dodać do swojej biblioteki do czwartku 18 marca do godz. 16.00. Gra zostaje w bibliotece na zawsze.

"Surviving Mars" to świetna strategia typu city builder, w której gracz buduje bazę na Czerwonej Planecie. Gra przyciąga prostą, ale satysfakcjonującą mechaniką, świetnym klimatem i perfekcyjnie dobraną muzyką. Gra jest idealna na odprężenie się po stresującym dniu w pracy.

"Surviving Mars" została wydana w 2018 roku przez Paradox Interactive i zebrała bardzo dobre oceny. Gracz wciela się w zarządcę misji marsjańskiej, którego celem jest zapewnienie stałego wydobycia rzadkich minerałów i przygotowanie infrastruktury pod przybycie ludzi z Ziemi.

Początkowo, gdy jedynymi pracownikami na Marsie są roboty, budowanie marsjańskiej infrastruktury jest niezwykle satysfakcjonujące. Zapewnianie energii, budowa stacji wydobywczych, zarządzanie łańcuchem dostaw i transportem jest marzeniem organizatora.

Problemy pojawiają się, gdy na Marsa zaczynają zlatywać się ludzie i przywozić ze sobą swoje ludzkie problemy, jak potrzeba jedzenia, picia, powietrza czy rozrywki i kontaktów społecznych. Bez ludzi byłoby zdecydowanie lepiej, nie tylko w grze, ale i pewnie w rzeczywistości.

Ludzie są jednak niezbędni do budowy bardziej zaawansowanych maszyn i wydobywania rzadszych minerałów. Te lecą potem na Ziemię, aby przyczynić się do poprawy życia na Błękitnej Planecie.

W celu odebrania gry za darmo należy pobrać i zalogować się na platformie Epic Games Store.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)