Masz startup? Nie przegap szansy na akcelerację w Dolinie Krzemowej!

Masz startup? Nie przegap szansy na akcelerację w Dolinie Krzemowej!

Masz startup? Nie przegap szansy na akcelerację w Dolinie Krzemowej!
Źródło zdjęć: © Fotolia | jacek_kadaj
Bolesław Breczko
05.07.2019 14:07

Ruszyła druga polska edycja SingularityU Poland Global Impact Challenge – konkursu, który wyłoni najbardziej innowacyjne pomysły w naszym kraju i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zwycięzca spędzi blisko dwa miesiące w Dolinie Krzemowej, wdrażając swój pomysł w życie.

Stworzenie technologii znanej z filmu „Avatar”, wykorzystanie sztucznej inteligencji do przeciwdziałania epidemii czy zastosowanie w satelitach sieci mikroczujników badających stan środowiska – Global Impact Challenge przyciąga do siebie wszystkich tych, którzy chcą uczynić naszą planetę odrobinę lepszą. I nagradza, tym co ma najwartościowsze – zapleczem umysłowym stojącym za Singularity University - najważniejszym edukacyjnym think-tankiem na świecie zorientowanym na przyszłość.

Laureat otrzyma bowiem stypendium na intensywny 10-tygodniowy program inkubacyjny Global Startup Program. Większość tego czasu spędzi w siedzibie Singularity University w NASA Research Park w Dolinie Krzemowej. Tam, w otoczeniu najlepszych menedżerów i mentorów z takich firm jak SpaceX, Google, IBM czy Boeing, dowie się jak zrealizować swój pomysł i rozbudować go na skalę globalną. Zwycięzca będzie mógł zrealizować nagrodę już w pierwszym kwartale 2020 roku.

Zgłoszenia na SingularityU Poland Global Impact Challenge potrwają od 4 lipca do 9 września. Organizator – Fundacja Digital University, wyłączny przedstawiciel Singularity University w Polsce – zaprasza szczególnie utalentowanych start-upowców, naukowców, inżynierów, przedsiębiorców. Finał, na który zostanie zaproszonych maksymalnie 10 zespołów, odbędzie się 7 października w Warszawie, w Google Campus.

Odwiedź oficjalną stronę eventu: Global Impact Challenge Poland.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)