Mały, wydajny i energooszczędny UPS od CyberPower

Mały, wydajny i energooszczędny UPS od CyberPower

Mały, wydajny i energooszczędny UPS od CyberPower
Źródło zdjęć: © FEN
29.10.2009 14:48

CyberPower wprowadza na polski rynek systemy UPS z serii DX. W niewielkiej obudowie zawarto moc i funkcjonalności, które zaspokajają potrzeby użytkowników w domu czy małej firmie. Jednocześnie urządzenia zużywają nawet o 75 proc. mniej energii w porównaniu do standardowych rozwiązań

Seria DX przeznaczona jest dla osób, które cenią uniwersalność, łatwe zarządzanie oraz wysoką wydajność skoncentrowane w małym i lekkim urządzeniu. UPS-y zostały zaprojektowane w oparciu o nowy falownik wysokiej częstotliwości (high frequency inverter) oraz wydajną ładowarkę (high efficiency charger), dzięki czemu powstała energooszczędna konstrukcja, która zapewnia wszystko czego potrzebują użytkownicy z segmentu SOHO/SMB. Wyposażono ją w trzy filtrowane i podtrzymywane przez zasilanie z baterii gniazda „z bolcem”. oraz udoskonalone funkcje bezpieczeństwa. Pozwala to użytkownikom na efektywną ochronę najważniejszych urządzeń elektrycznych w przypadku utraty zasilania.

Obraz
© (fot. FEN)

UPS-y z serii DX wykorzystują opatentowaną przez CyberPower, rewolucyjną technologię GreenPower UPS. Dzięki niej zużywają nawet o 7. proc. mniej energii w porównaniu do standardowych rozwiązań - emitując podczas pracy do 80 proc. mniej ciepła, przy zachowaniu 100 proc. wydajności.

Dostępne są trzy modele urządzeń o różnych pojemnościach: DX 400E - 400VA/240W, DX 600E - 600VA/360W i DX 800E - 800VA/480W. Wszystkie systemy UPS serii DX objęte są 24 miesięczną gwarancją. Cena modelu DX 400E wynosi 179 zł brutto, DX 600E kosztuje 199zł a za DX 800E trzeba zapłacić 249zł. Urządzenia dostępne są u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN - dystrybutora CyberPower w Polsce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)